Które gwiazdy urodziły w 2020 roku? Lewandowska, Rozenek, Kurdej-Szatan… Takiego baby-boom dawno nie było!

Gwiazdy urodziły w 2020

Gwiazdy urodziły w 2020

W 2020 roku nastąpił prawdziwy baby boom! Które gwiazdy urodziły w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Jak wyglądają ich dzieci i jakie imiona otrzymały? Przedstawiamy 10 najbardziej komentowanych ciąż i porodów w polskim show-biznesie.

W 2020 roku rodziny wielu gwiazd się powiększyły. Niektóre z przyszłych mam ukrywały brzuszki niemal do ostatniego momentu, inne radosne wieści przekazywały już na początku ciąży. Kto urodził w 2020 roku? Zerknijcie do naszego gwiazdorskiego zestawienia.

Anna Lewandowska — córka Laura

O tym, że Anna Lewandowska spodziewa się dziecka, wiadomo było od 6 listopada 2019 roku. Tę szczęśliwą wiadomość przekazał jej mąż, Robert, podczas meczu Bayernu MonachiumOlympiakosem Pireus. Piłkarz wbiegł na boisko, włożył piłkę pod koszulkę i pochwalił się, że jego ukochana jest w ciąży.

Laura Lewandowska przyszła na świat 6 maja 2020 roku. O tym fakcie także poinformował dumny tata. Spadła na niego lawina gratulacji z całego świata, gdy opublikował pierwsze zdjęcie z dzieckiem.

Małgorzata Rozenek — syn Henio

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. Radosną nowinę przekazali w dość nietypowy sposób. Rodziców wyręczył Artur Gadowski, lider zespołu IRA, podczas koncertu w Warszawie.

O tym, że Henryk Majdan jest już z rodzicami, 10 czerwca poinformowali prowadzący Dzień Dobry TVNAnna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Kilka godzin później te doniesienia potwierdził Radosław Majdan. Opublikował pierwsze zdjęcie dziecka, a internauci oszaleli na jego punkcie.

Barbara Kurdej-Szatan — syn Henio

Barbara Kurdej-Szatan bardzo długo milczała na temat drugiej ciąży. Gdy dziennikarze zadawali pytania, sprytnie zmieniała wątek rozmowy. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała w momencie, gdy miała bardzo dobrze widoczny brzuszek.

Henryk Szatan przyszedł na świat we wrześniu, czym pochwalił się w sieci jego dumny tata, Rafał. Pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Co ciekawe data publikacji wpisu nie jest dniem, w którym chłopiec się urodził. Dokładna data porodu jest znana jedynie jego bliskim.

Lara Gessler — córka Nena

Lara Gessler, podobnie jak Barbara Kurdej-Szatan, początkowo ukrywała ciążę. Gdy publikowała zdjęcia z domowego zacisza, kadrowała je tak, by nie pokazać rosnącego brzuszka. O tym, że zostanie mamą, pochwaliła się pod koniec kwietnia. Dodała fotografię, na której widać krągłości.

Tuż przed porodem Gessler i jej partner Piotr Szeląg zalegalizowali związek. Było to sporym zaskoczeniem, tym bardziej że podkreślali, że nie spieszy im się do małżeństwa. Nena Gesler-Szeląg przyszła na świat w październiku, o czym poinformował jeden z portali. Gdy jakiś czas później w sieci pojawiło się w sieci zdjęcie dziecka, internauci oszaleli tak samo jak Magda Gessler, która po raz pierwszy została babcią.

Maffashion — syn Bastian

Maffashion bardzo długo nie komentowała tego, że wraz z Sebastianem Fabijańskim spodziewają się narodzin dziecka. Chociaż w tabloidach krążyły zdjęcia, na których blogerka ma sporych rozmiarów brzuch, sama zainteresowana przerwała milczenie dopiero na końcówce ciąży. Jak tłumaczyła w Dzień Dobry TVN, przez aspekty zdrowotne nie komentowała swojego stanu.

Bastian przyszedł na świat 10 września, o czym poinformowała sieć dumna mama. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka, fani i obserwatorzy byli zachwyceni.

Martyna Gliwińska — syn Kazimierz

Martyna Gliwińska o tym, że jest w ciąży, poinformowała pod koniec listopada 2019 roku. Właśnie wtedy na łamach jednego z tygodników ogłosiła, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Chociaż dawni partnerzy rozstali się już jakiś czas temu, dogadali się dla dobra dziecka.

Kazimierz Bieniuk przyszedł na świat w marcu. Jednak dopiero na początku kwietnia w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać było jego twarz.

Agnieszka Radwańska — syn Jakub

Agnieszka Radwańska pod koniec 2018 roku ogłosiła, że kończy karierę sportową. Podkreślała, że zamiast na korcie, chce skupić się na rodzinie. Pod koniec stycznia tego roku poinformowała, że wraz z mężem Dawidem Celtem, spodziewają się narodzin dziecka. Od tego momentu gwiazda sportu co jakiś czas dzieliła się zdjęciami, na których pokazywała krągłości.

Jakub Celt przyszedł na świat w lipcu, czym w mediach społecznościowych pochwalił się jego dumny tata. Opublikował pierwsze zdjęcie dziecka. Błyskawicznie obiegło ono portale w całej Polsce.

Aleksandra Żebrowska — syn Feliks

Aleksandra Żebrowska o tym, że wraz z Michałem Żeborwskim spodziewają się dziecka, przekazała na początku marca. W social mediach pokazała zdjęcia zachcianek, w hasztagu napisała #pregnancyannounsement – zawiadomienie o ciąży.

Feliks Żebrowski pojawił się na świecie w sierpniu. Najpierw wiadomość o porodzie podały tabloidy, później na temat plotek wypowiedzieli się sami zainteresowani. W social mediach dodali zdjęcia, na których towarzyszy im synek.

Maja Hyży — córka Antosia

Maja Hyży przez kilka miesięcy ukrywała, że wraz z partnerem, Konradem, spodziewają się dziecka. Gdy publikowała zdjęcia w social mediach, kadrowała je tak, by nie było widać brzucha. O tym, że jest w ciąży, poinformowała w kwietniu. Od tego momentu dzieliła się z internautami uroczymi zdjęciami.

Hyży urodziła w lipcu. Właśnie wtedy pojawiła się na świecie jej córeczka, Antosia. Tylko u nas pojawiły się pierwsze zdjęcia sprzed szpitala. Dopiero jakiś czas później dumna mama potwierdziła informacje o porodzie.

Katarzyna Glinka — syn Leo

Katarzyna Glinka o ciąży poinformowała w momencie, kiedy już poczuła się na tyle pewnie, żeby obwieścić światu dobre nowiny. Chociaż gwiazda jest znana z tego, że oszczędnie komentuje życie prywatne, podzieliła się zdjęciem, na którym eksponuje brzuch. W ten sposób chciała zwrócić uwagę na temat porodów rodzinnych w dobie pandemii.

Gdy jej syn pojawił się na świecie, pochwaliła się uroczą fotografią ze szpitala. Zdradziła, że wraz z Jarosławem Bienieckim doczekali się chłopca, dla którego wybrali imię Leo.

W 2020 roku rodzicami zostali także:

 • Joanna Moro (córka Ewa),
 • Weronika Marczuk (córka Ania),
 • Marta Żmuda Trzebiatowska (córka Paulina),
 • Małgorzata Borysewicz (córka Blanka),
 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski (córka Pola),
 • Paula Tumala (córki Anastazja i Nadia),
 • Aleksandra Krysiak (córka),
 • Anna Korcz (syn Franciszek),
 • Anna Prus (syn),
 • Magdalena Wałęsa (syn Karol)
 • Ola Jordan (córka Ella),
 • Katarzyna Ankudowicz (córka Konstancja),
 • Natalia Gulkowska (syn Leon),
 • Hania Stach (syn Iwo),
 • Ula Chincz (syn Robert).

Robert Lewandowski z córką Laurą

Robert Lewandowski z córką Laurą

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali zdjęcia z dzieckiem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali zdjęcia z dzieckiem

Rafał Szatan z synkiem

Rafał Szatan z synkiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jakie kuźwa gwiazdy?! patrzę i ni chu chu…o np wczoraj był księżyc na niebie i gwiazdy….ale tutaj,🤔🤔

  • Gość pisze:

   A chcialem cos napisac na ten temat ale ugryzlem sie w jezyk ja krol wszystkich ludzi a co nie mozna jedni zostaja gwia,dami jedni krolami reszty hehehehe pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×