Szukaj

Maja Hyży urodziła! Znamy płeć i imię dziecka. Tylko u nas pierwsze zdjęcia

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie córeczkę, Antoninę. Pierwsze zdjęcia obiegły media. Jak wygląda?  

Maja Hyży przez kilka miesięcy ukrywała to, że wraz z jej ukochanym Konradem zostaną rodzicami. Publikowała zdjęcia, do których pozowała w luźnych ubraniach. Nie można więc było doszukać się u niej nawet najmniejszych krągłości. Piosenkarka o tym, że jest w ciąży, poinformowała w kwietniu. W rozmowie z Galą zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa:

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – powiedziała Hyży.

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka

Maja od momentu, w którym poinformowała o ciąży, nie ukrywała swojego stanu. Regularnie publikowała zdjęcia, na których eksponowała rosnące krągłości. Internauci dopytywali piosenkarkę o płeć maluszka, ta w jednym z postów zachęciła ich do zabawy. Pokazała fotografię, na której wraz z partnerem trzymają się za ręce. Każdy z nich miał w dłoni misia, jej partner niebieskiego, przyszła mama różowego.

Obserwujący Instagram Hyży zgadywali płeć dziecka, pojawiały się też wpisy o bliźniakach. Piosenkarka rozwiała wszelkie wątpliwości i po kilku tygodniach ujawniła, że powita na świecie dziewczynkę. Pod koniec czerwca pokazała pierwszą stylizację dziecka. Córka będzie jej mini klonem.

Imię córki Mai Hyży

Gdy płeć trzeciego dziecka gwiazdy obiegło imię, przyszłą mamę pytano o imię, jakie wybrała dla dziecka. Jak zdradziła w trakcie baby shower, zaczyna się ono na literkę A. Osoba z otoczenia piosenkarki zdradziła Pudelkowi, że będzie to Antosia:

Dziewczynka będzie się nazywać Antosia. Maja zadbała o to, by imię pojawiło się na dekoracjach na baby shower. Były więc babeczki z napisem „Antosia”, karteczki i inne ozdoby – powiedział informator.

Maja Hyży urodziła. Pierwsze zdjęcia dziecka

Maja Hyży urodziła zdrową córeczkę. Właśnie opuściła Szpital Specjalistyczny św. Rodziny przy ulicy Madalińskiego w Warszawie. Po mamę i córeczkę przyjechał dumny tata. Oboje są bardzo szczęśliwi, że po kilku dniach rozłąki znów mogą być razem. Konrad, z uwagi na koronawirusa, nie mógł uczestniczyć w porodzie, ani odwiedzać ich w szpitalu. Córeczka będzie miała na imię Antosia – jak udało nam się dowiedzieć, jest zdrowa i śliczna.

Hyży termin porodu miała wyznaczony na lipiec. Dziewczynka zgodnie z oczekiwaniami już pojawiła się na świecie. Jak się dowiedzieliśmy, nastąpiło to w piątek 10 lipca. Maja i jej partner zostali sfotografowani, jak opuszczają szpital. Szczęśliwa wokalistka uśmiechała się do fotografów. Jej córeczka bezpiecznie odpoczywała w kwiecistym nosidełku. Partnerzy nie szczędzili sobie czułości.

Mamy też pierwsze zdjęcia mamy i maleństwa. Hyży promienieje, a Antosia jest przesłodka.

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży: partner. Kim jest?

Maja Hyży od jakiegoś czasu spotyka się z Konradem. Przez długi czas mieszkali blisko siebie na tym samym osiedlu. Jak mówi piosenkarka, to miłość od pierwszego wejrzenia. Mężczyzna od początku wiedział, czym zajmuje się piosenkarka i zdawał sobie sprawę z tego, że jest znana:

Konrad wiedział, że jestem osobą popularną. Ale to jest osoba, która kompletnie nie zwraca na to uwagi. To nie dlatego powiedział do mnie „dzień dobry”. Przynajmniej tak mówił. To się czuje, że osoba jest bezinteresowna. To bardziej chodziło o osobę. Najpierw wrażenie wizualne, a później spotkaliśmy się wspólnie – mentalnie, intelektualnie i zaiskrzyło – powiedziała.

Konrad nie oświadczył się jeszcze swojej partnerce.


Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jej popularność zaczyna się i kończy na opowiadaniu gdzie się da że jest w ciąży, aha no i były mąż to znany piosenkarz. Ot i to cała jej popularność

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×