Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Pierwszym zdjęciem z maleństwem pochwalił się dumny Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Drugie dziecko aktorki i Rafała Szatana jest już na świecie, o czym na Instagramie poinformował dumny tata. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Barbara Kurdej-Szatan bardzo długo nie ujawniała, że jest w drugiej ciąży. Gdy w kolorowej prasie zaczęły się pojawiać informacje o jej błogosławionym stanie, a dziennikarze zaczęli dopytywać o dziecko, sprytnie unikała komentarzy. Swoim stanem pochwaliła się dopiero w momencie, gdy miała bardzo dobrze widoczny brzuszek.

Płeć i imię drugiego dziecka Basi Kurdej-Szatan

Od tego momentu Kurdej-Szatan nie ukrywała, że spodziewa się drugiego dziecka. Na początku lipca oficjalnie przerwała milczenie i w rozmowie z Party potwierdziła, że powita na świecie chłopca:

Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka.

Chociaż padały pytania o to, jakie imię Basia i Rafał wybrali dla syna, przez długi czas milczeli. Wreszcie wyjawili, że postawili na modne w ostatnim czasie imię Henryk. Podkreślali jednak, że wybrali je dużo wcześniej niż Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan:

Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio – powiedziała w rozmowie z „Plotkiem”.

Poród Basi Kurdej-Szatan

Przy pierwszym porodzie Basi Kurdej-Szatan towarzyszył jej Rafał. Jak zdradziła gwiazda w jednym z wywiadów, chciałaby, by mąż towarzyszył jej też przy narodzinach drugiego dziecka:

Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy. Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu – wyznała w rozmowie z „Party”.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła

Para nie wykluczała, że zmieni imię dla dziecka tuż po porodzie. Tak się jednak nie stało, o czym poinformował w hasztagu Rafał, który opublikował pierwsze zdjęcie z synkiem. Opis jest wzruszający.

Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda
@kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !!
No… to mamy już komplet #henio
#newtime #mylove #mylife #daddy #boy #familytime

Basia Kurdej-Szatan miała problemy z zajściem w drugą ciążę

Kurdej-Szatan trzy lata temu poinformowała, że kiedyś została ukąszona przez kleszcza i niestety rozwinęła się u niej borelioza. Próbowała wielu metod, by zwalczyć bakterię. Jak ujawniła w jednym z wywiadów właśnie przez to przekładała macierzyńskie plany

Czasami myślę o tym, czy przez moją chorobę nie będzie jakichś komplikacji przy drugiej ciąży. Bakterie chorobowe mogą przejść na łożysko. Nie do końca wiadomo, co wtedy się wydarzy. Ale cóż mam zrobić, nie próbować? – komentowała w Fakcie. 

Na szczęście jedna z prób zakończyła się sukcesem, a chłopiec jest już z rodzicami. Serdecznie gratulujemy!


Rafał Szatan z synkiem

Rafał Szatan z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan i jej goście na baby shower

Barbara Kurdej-Szatan i jej goście na baby shower

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pojawili się na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pojawili się na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×