Olga Frycz urodziła drugie dziecko i w końcu zdradziła, kto jest jego ojcem. To niezły przystojniak o ciekawej pasji

Olga Frycz

Olga Frycz

Olga Frycz urodziła drugie dziecko. Gwiazda pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleńkiej córeczki Zosi. Przy okazji zdradziła również, kto jest jej ojcem. Kim jest Łukasz Nowak i jak wygląda?

Olga Frycz kilka miesięcy temu pochwaliła się, że zostanie mamą po raz drugi. Opublikowała wówczas zdjęcie ze swoją starszą córeczką i pokazała sporych rozmiarów krągłości. Przyznała również, że czeka ją samotne macierzyństwo i nie boi się tego wyzwania. Od tamtej pory przyszła mama chętnie dzieliła się kolejnymi zdjęciami, na których mogliśmy podziwiać jej stale powiększający się brzuszek. Aktorka nie ukrywała również, że oczekuje na narodziny drugiej córeczki, dla której wybrała imię Zosia.

Na kilka dni przed porodem przyszła mama bawiła się na baby shower. Imprezę urządziły dla niej przyjaciółki, a wśród gości znalazła się między innymi Maja Bohosiewicz, która również jest mamą dwojga dzieci. Na przyjęciu nie zabrakło pięknych dekoracji i słodkich przysmaków. Dzisiaj gwiazda poinformowała, że urodziła.

Kto jest ojcem drugiego dziecka Olgi Frycz?

Olga po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Wtedy powitała na świecie swoją córeczkę Helenę. Gwiazda przez kilka lat była w związku z jej ojcem – Grzegorzem Sobieszkiem. Para była nawet zaręczona, ale rozstali się rok po narodzinach dziewczynki. Wydali oświadczenie, w którym informowali, że pracowali nad związkiem, jednak nie widzą wspólnej przyszłości. Rozstali się w przyjaźni i cały czas wspaniale dogadują się, co do opieki nad wspólną córką.

Aktorka zaskoczyła fanów, informując, że spodziewa się kolejnej pociechy. Jeszcze bardziej byli oni ciekawi, kim jest ojciec drugiego dziecka Olgi Frycz, ale gwiazda nie zdradziła wówczas jego tożsamości. Zrobiła to dopiero przy okazji nowiny o narodzinach młodszej córki.

Nasza Zosieńka. Helenka nie może opanować radości. Tata pęka z dumy. Babcie i dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. Ps. czujemy się wspaniale – napisała na Instagramie.

Malutka przyszła na świat 18 października, ale dopiero po kilku dniach jej mama podzieliła się szczęśliwą nowiną. Przy okazji pochwaliła się, kto jest ojcem dziewczynki i oznaczyła go w opisie zdjęcia.

Kim jest Łukasz Nowak – ojciec córki Olgi Frycz?

Ojcem Zosi jest podróżnik Łukasz Nowak. Jest blogerem i założycielem „największego klubu podróżników w Polsce”. Na stronie klubu znajduje się krótka notatka, w której mężczyzna przedstawił się następująco:

Podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Uzależniony od adrenaliny.

Z jego konta na Instagramie można się dowiedzieć, że Łukasz odwiedził już 78 krajów i uwielbia sporty ekstremalne. Pierwsze doniesienia o tym, że się spotykają, pojawiły się pod koniec 2020. Sprawa z czasem jednak ucichła, a aktorka nigdy nie wypowiedziała się publicznie na ten temat. Wygląda jednak na to, że mają doskonały kontakt, ponieważ Olga zdradziła, że Łukasz jest bardzo dumny z narodzin córki. Jego zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.


Olga Frycz urodziła córeczkę Zosię

Olga Frycz urodziła córeczkę Zosię

Łukasz Nowak- ojciec drugiego dziecka Olgi Frycz

Łukasz Nowak- ojciec drugiego dziecka Olgi Frycz

Łukasz Nowak- ojciec drugiego dziecka Olgi Frycz

Łukasz Nowak- ojciec drugiego dziecka Olgi Frycz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×