Olga Frycz pochwaliła się relacją z baby shower. Na imprezie nie zabrakło gwiazd. Piękne dekoracje robiły ogromne wrażenie

Olga Frycz urządziła Baby Shower

Olga Frycz urządziła Baby Shower

Olga Frycz odlicza już dni do drugiego porodu. Przyjaciółki z show-biznesu urządziły dla niej baby shower. Nie zabrakło też pięknych dekoracji.

Olga Frycz to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako mała dziewczynka. Z wielkim powodzeniem występowała w spektaklach telewizyjnych. Jej potencjał szybko dostrzeżony i zaczęła pojawiać się w poważniejszych produkcjach. Sporą popularność przyniosła jej jedna z głównych ról w lubianym przez widzów serialu Dom nad rozlewiskiem. Od tej pory nie może narzekać na brak kolejnych propozycji i widać, że przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie. Fani docenili także jej rolę w serialu M jak Miłość. Chociaż w telenoweli nie zabawiła zbyt długo, to i tak została zapamiętania.

Obecnie skupia się przede wszystkim na swoim życiu prywatnym. Od 3 lat jest mamą uroczej Heleny. Ojcem dziewczynki jest trener tajskiego boksu – Grzegorz Sobieszek. Aktorka spotykała się z nim przez jakiś czas, a para była nawet zaręczona. Ich związek nie przetrwał próby czasu, ale wiadomo, że zgodnie dzielą się opieką nad córeczką.

Olga Frycz pochwaliła się relacją z baby shower

Olga obecnie spodziewa się kolejnego dziecka. Kilka miesięcy temu pochwaliła się szczęśliwą nowiną, gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Teraz jest już na finiszu ciąży i powoli odlicza dni do porodu. Przyszła mama nie zdradziła, kto jest ojcem dziecka, ale jest pewna, że Helenka będzie rewelacyjną starszą siostrą.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze – pisała, informując o drugiej ciąży.

Niedawno córka aktorki świętowała swoje 3. urodziny, a teraz przyszła pora na imprezę jej mamy. Koleżanki urządziły dla niej baby shower. Czyli przyjęcie dla przyszłej mamy i nienarodzonego maluszka. Olga pochwaliła się relacją z imprezy w social mediach. Pojawiły się piękne dekoracje w różowym kolorze, a gwiazda po raz kolejny potwierdziła wybór imienia dla córki. Już niedługo na świat przyjdzie Zosia. Nie zabrakło oczywiście mnóstwa balonów, ale także pysznie wyglądających słodkości. Wśród gości możemy zobaczyć: Maję Bohosiewicz, Natalię Klimas i Annę Czartoryską-Niemczycką. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie mnóstwo zdjęć.


Olga Frycz - Baby shower

Olga Frycz - Baby shower

Olga Frycz - Baby shower

Olga Frycz - Baby shower

Olga Frycz - Baby shower

Olga Frycz - Baby shower

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×