Szukaj

Kate i Meghan pokłóciły się o… pończochy. I to czyje. Nowe kulisy konfliktu wypłynęły do mediów

Księżna Kate i Meghan Markle konflikt

Księżna Kate i Meghan Markle konflikt

Księżna Kate i Meghan Markle popadły w konflikt podczas przygotowań i ślubu tej drugiej z księciem Harrym. Coraz więcej wiadomo o przyczynach zatargu.

Meghan Markle poślubiła Harry’ego dwa lata temu. Odbyło się spektakularne wesele, o którym mówiono tygodniami. Już wtedy kolorowa prasa donosiła, że między panną młoda a księżna Kate doszło do scysji.

Ich relacje były bardzo chłodne. Jak donosił People, powodem była nieprzyjemna sytuacja z udziałem Charlotte, do której doszło przed uroczystością:

Między Meghan a Kate pojawił się spór o odpowiednie dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres – zdradził wtedy informator gazety.

Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły tej scysji.

Meghan i Kate pokłóciły się o pończochy

Od dawna krążyły pogłoski o kłótni między księżną Kate a Meghan na królewskim ślubie dwa lata temu. Coraz więcej szczegółów tej scysji przedostaje się do prasy.

Podczas próby ślubu miał miejsce incydent – powiedział informator – To był gorący dzień i najwyraźniej był spór o to, czy druhny powinny nosić rajstopy, czy nie. Zgodnie z protokołem Kate uznała, że ​​powinny. Meghan ich nie chciała.

Księżna Kate i księżniczka Charlotte – ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate i księżniczka Charlotte – ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego

Zdjęcia ze ślubu w St George’s Chapel w Windsorze, wydają się pokazywać sześć druhen z bosymi nogami, a zdjęcia ze ślubu księcia Williama i Kate w kwietniu 2011 r. Przedstawiają druhny w rajstopach. Wygląda więc na to, że Meghan dopięła swego.

Do dawnego zatargu dochodzi jeszcze nowa sprawa. Podobno Kate jest wyczerpana pracą i licznymi obowiązkami, które na nią spadły z powodu rezygnacji Sussexów z obowiązków w rodzinie królewskiej.

Kate jest wściekła z powodu większego obciążenia pracą. Oczywiście uśmiecha się i ubiera odpowiednio, ale nie chce tego wszystkiego. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak dyrektor generalny wielkiej firmy, ale bez możliwości odpoczynku i wyjazdu na wakacje.

Jak widać, nawet odejście Meghan z dworu, nie złagodziło animozji między księżnymi.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×