Szukaj

Księżna Diana miała specjalną tradycję dotyczącą wakacji. Księżna Kate i książę William pójdą w jej ślady?

Księżna Diana wakacyjna tradycja

Księżna Kate będzie kontynuowała wakacyjną tradycję księżnej Diany?

Książę i księżna Cambridge zawsze starają się uhonorować pamięć księżnej Diany, głównie ze względu na swoje dzieci. Opowiadają im o księżnej, a księżniczka Charlotte otrzymała po niej imię, by upamiętnić tragicznie zmarłą babcię. Jest jednak jedna tradycja, której jeszcze nigdy nie powtórzyli, a którą księżna Diana uwielbiała ponad miarę. Chodzi o wakacje.

Księżna Diana i jej mąż, książę Karol, a także książęta William i Harry, odwiedzali królewski dwór Hiszpanii w każde wakacje, gdy przebywali w swoim domu na Majorce. Oficjalne zdjęcia z 1987, 1988 i 1990 roku przedstawiają brytyjską rodzinę królewską spędzającą wakacje z królem Juanem Carlosem, królową Sofią i ich synem, księciem Felipe, który jest obecnie panującym monarchą.

Diana i jej rodzina byli oficjalnymi gośćmi hiszpańskiej rodziny królewskiej i spędzali z nimi wakacje w Marivent Palace. Królowa Sofia, król Juan Carlos, król Felipe i królowa Letizia do tej pory regularnie odpoczywają i relaksują się na Majorce w czasie wakacji, w towarzystwie swoich dzieci, księżniczki Leonor i Sofii.

Książę William i księżna Kate bez problemu mogliby podtrzymywać tę tradycję, w dodatku z korzyścią dla dzieci, które uczą się hiszpańskiego od swojej niani, Marii Teresy Turrion Borrallo, a nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczyć się języka w praktyce. Biorąc pod uwagę przeszłość Hiszpanii i Anglii, podtrzymywanie tak ciepłych i przyjacielskich stosunków byłoby zapewne dobrym pomysłem.

 

Kto do tego dopuścił?! Księżna Diana miała pierścionek zaręczynowy, który obniżał jej rangę. Tłumaczymy dlaczego

Koszmar! Księżna Diana próbowała się zabić! Opowiedziała o tym przed swoją tragiczną śmiercią

Księżna Diana zachwyciła świat tą kreacją, ale książę Karol dostał szału! „Zamierzasz w tym iść?”


Camilla czy Diana? Którą księżną wolisz?

×