Szukaj

Przeurocza księżniczka Charlotte przyćmiła debiut księcia Louisa w rodzinnej sesji! Genialne fotografie z okazji 70 urodzin Karola

Księżniczka Charlotte rodzina królewska

Księżniczka Charlotte rodzina królewska

Sesja rodziny królewskiej z księciem Louisem

14 listopada cała Wielka Brytania świętować będzie 70 urodziny księcia Karola. Z tej okazji w mediach pojawia się coraz więcej atrakcji zwiastujących tę szczególną okazję. Jedną z najważniejszych jest wspólna sesja zdjęciowa z udziałem solenizanta w roli głównej i jego najbliższych.

Na najnowszych fotografiach brytyjskiej rodziny królewskiej, których autorem jest fotograf Chris Jackson, możemy podziwiać trzy pokolenia. Pierwsze reprezentowane jest przez Karola i Camillę, drugie przez Kate, Williama, Meghan i Harry’ego, zaś ostatnie przez George’a, Charlotte i debiutującego u boku dziadków Louisa.

Najmłodszy książę w rodzinie czuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie, a dowodem tego jest ujęcie, na którym Louis w objęciach mamy czarująco uśmiecha się od ucha do ucha. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na fakt, że chłopiec coraz bardziej przypomina starsze rodzeństwo. Szczególnie księżniczkę Charlotte, która skradła show podczas sesji. Zabawne miny jedynej młodej damy w tym towarzystwie rozczuliły internautów, którzy zgodnie przyznają, że „Szarlotka” jest najbardziej uroczą reprezentantką brytyjskiej monarchii.

Uwagę przykuwają także kolory ubrań poszczególnych członków rodziny królewskiej. Dzieci mają na sobie błękitne stylizacje, z kolei starsze pokolenie jest odziane w granatowe komplety. Wspaniałe kolorystyczne dopasowanie sprawiło, że z rodzinnej fotografii powstał bardzo ładny obrazek.

Najpiękniejsze zdjęcie księcia George’a z prywatnego albumu rodziny królewskiej trafiło do sieci! Długo udało się je ukryć w tajemnicy!

Camilla i… niania Williama. Księżna Diana nienawidziła opienkunki swojego syna. Powód daje do myślenia

Zamieszanie z tytułami na królewskim dworze. Dlaczego księżna Diana nosiła inny niż księżna Camilla?


Rodzina królewska we wspólnej sesji. Debiut księcia Louisa

Rodzina królewska we wspólnej sesji. Debiut księcia Louisa

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Książę Karol z księciem George'em

Książę Karol z księciem George'em

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×