Szukaj

Książę George wyśmiany w programie na żywo! Oskarżona o dyskryminację dziennikarka wystosowała oficjalne przeprosiny

Amerykańska dziennikarka, Lara Spencer, zadrwiła z księcia George'a z w programie na żywo. Podczas weekendowego wydania Good Morning America wyśmiała nowe hobby syna Kate i Williama. Za swoje zachowanie została ostro skrytykowana. Teraz się tłumaczy.

Książę George wyśmiany w Good Morning America

Książę George dwa lata temu rozpoczął naukę w szkole podstawowej Thomas’s School w Battersea w Londynie, w której ma okazję spotykać się ze „zwykłymi” rówieśnikami i rozwijać swoje pasje pod okiem najlepszych nauczycieli w Wielkiej Brytanii.  A zainteresowań ma co niemiara. Przyszły król Wielkiej Brytanii kocha astronomię, geografię i język hiszpański, którego nauczyła go niania. Kolejnym hobby George’a jest taniec.

Książę George chodzi na lekcje baletu

Od września książę rozpocznie naukę baletu, co nie umknęło uwadze zachodnich mediów. W programie Good Morning America poświęcono nawet kilka minut dyskusji o zajęciach tanecznych, jakie wkrótce rozpocznie książę George, który na potrzeby szkolne używa tytułu swojego ojca jako nazwiska, czyli funkcjonuje jako uczeń George Cambridge.

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

Wiadomość o lekcjach baletu z udziałem małego księcia rozbawiła do łez gwiazdę porannego amerykańskiego show, emitowanego na antenie ABC, Larę Spencer. Prowadząca wydanie nie była w stanie powstrzymać śmiechu. Wyraźnie rozbawiona powiedziała wprost do kamery:

Książę William powiedział, że książę George kocha balet. Mam wiadomość do księcia Williama: zobaczymy, jak długo to potrwa.

Lara Spencer przeprasza księcia George’a

Słowa Lary Spencer oburzyły fanów rodziny królewskiej. Wielu widzów w internecie gorzko oceniło jej postawę. Wytknięto jej brak profesjonalizmu i dyskryminację chłopców, którzy tańczą balet. Dziennikarka w odpowiedzi na krytykę wystosowała oświadczenie o następującej treści:

Szczerze przepraszam za niewrażliwy komentarz, który wypowiedziałam wczoraj w programie. Bez względu na to, czy jest to balet, czy cokolwiek innego, jeżeli chcesz tego spróbować – idź za tym. Wierzę, że wszyscy powinniśmy móc w pełni swobodnie realizować nasze pasje – napisała na Twitterze.

Mamy nadzieję, że przykry komentarz nie zniechęci księcia George’a do rozwijania pasji.

Zobacz: Księżna Kate i książę William ostro zaszaleli z prezentem urodzinowym dla księcia George’a! Tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na taki gest!

Zobacz: Meghan Markle po ciąży zmaga się ze wstydliwą chorobą! Coraz trudniej jest jej ukryć kłopotliwą przypadłość!


Lara Spencer wyśmiała księcia George'a

NEW YORK, NY - MARCH 11: Lara Spencer at ABC's Good Morning America in New York City on March 11, 2015. Credit: RW/MediaPunch

Lara Spencer – amerykańska dziennikarka

Lara Spencer – amerykańska dziennikarka

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×