Szukaj

Nieletnia ofiara księcia Andrzeja ujawnia łóżkowe sceny. Słowa o fetyszu syna królowej mogą wywołać mdłości

Książę Andrzej

Książę Andrzej

Książę Andrzej miał się spotykać z nieletnimi dziewczynami, o czym w zeszłym roku informowała kolorowa prasa. Teraz odtajniono zeznanie Virginii Giuffre, która rzekomo była jedną z jego ofiar. Co zdradziła? 

Książę Andrzej w zeszłym roku złożył rezygnację z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Wszystko przez aferę, która wybuchła w brytyjskich tabloidach. Dziennikarze donosili, że brat Karola spotykał się z nieletnimi dziewczynami. Jedna z nich, Virginia Roberts, opublikowała w sieci zdjęcie, które miało być dowodem ich zażyłej relacji.

Po miesiącach milczenia książę, w rozmowie z dziennikarzami BBC, odniósł się do stawianych zarzutów. Powiedział, że żałuje utrzymywania kontaktów z Jeffreyem Epsteinem, milionerem skazanym za wykorzystanie nieletnich. Dodał, że nigdy nie korzystał z usług pań do towarzystwa:

Żałuję tego, bo to nie było zachowanie godne członka rodziny królewskiej. Staramy się zachowywać najwyższe standardy. Po prostu zawiodłem – powiedział.

Książę Andrzej wykorzystywał nieletnie dziewczyny? Zeznania Virginii Giuffre

Chociaż afera nieco przycichła, do mediów dotarły nowe fakty. Powodem jest trwająca w Nowym Jorku sprawa przeciwko Ghislaine Maxwell, która współpracowała z Epsteinem. Sąd zdecydował, że ze względu na ważny interes społeczny, część dokumentów zostaje odtajniona. Wśród nich są zeznania Virginii Giuffre, które zawarto w 139-stronnicowym manuskrypcie.

Giuffre opowiedziała m.in. o tym, że została wysłana do posiadłości Epsteina, gdzie miała spotkać się z jedną z bliskich mu osób. Gdy dotarła do celu okazało się, że mowa o księciu Andrzeju. Za pobyt u jego boku dostała około tysiąc dolarów. Wyjawiła, że spotkanie z nim nie było łatwe, musiała wykonywać zmysłowe masaże, a także spełniać każde zachcianki:

Kochał moje stopy i nawet lizał przestrzenie między palcami moich stóp. […] Nie było uczucia w tej intymności, którą dzieliliśmy. Byłam dla niego tylko kolejną dziewczyną, on dla mnie kolejną pracą.

Syn królowej Elżbiety II zaprzecza, że kiedykolwiek miał kontakt z Virginią.


Księżniczkę Eugenię do ołtarza poprowadził jej ojciec książę Andrzej

Księżniczkę Eugenię do ołtarza poprowadził jej ojciec książę Andrzej

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Royal Ascot 2017 - Elzbieta II

Royal Ascot 2017 - Elzbieta II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×