A co tu się wydarzyło? Żona Rutkowskiego na święta zaszalała z fryzurą. To hołd dla Krzysztofa. On też zaskoczył zmianą

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski wraz z żoną zaszaleli na święta. Oboje zaserwowali sobie niebanalną metamorfozę. W takich fryzurach jeszcze ich nie widzieliśmy. Jak wyglądają?

Krzysztof Rutkowski to najsłynniejszy detektyw w Polsce, który nie tylko jest numerem jeden w branży, ale i zrobił karierę telewizyjną. Zasłynął dzięki rozwiązywaniu zawiłych zagadek kryminalnych oraz swoim medialnym związkom. Od kilku lat wiedzie szczęśliwe życie u boku swojej czwartej żony, Mai. Przed tym, jak stanęli na ślubnym kobiercu, byli parą przez 5 lat. Ich zaręczyny odbyły się w iście gwiazdorskim stylu. Rutkowski poprosił swoją ukochaną o rękę podczas nagrywania programu Skandaliści.

Zakochani chętnie wpuszczają do swojego życia kamery, dlatego też ich ślub można było obejrzeć w formacie Ach, co to był za ślub. Ceremonia odbyła się w Pałacu w Rozalinie, gdzie nagrywano Projekt Lady. Zakochani zdecydowali się na ślub cywilny, którym przypieczętowali swój związek.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski w nowych fryzurach

Krzysztof jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jego praca oraz życie prywatne. Z okazji świąt Bożego Narodzenie wrzucił do sieci zdjęcie z rodzinnej wieczerzy. Czule obejmuje ukochaną, jednak wzrok od razu przyciągają ich odmienione fryzury. Detektyw stał się rozpoznawalny m.in. dzięki swojej finezyjnej fryzurze, która od lat wywołuje dyskusję. Rutkowski postanowił spełnić jedno z życzeń internautów i po raz pierwszy zaprezentował im się w innej fryzurze. Z pewnością tak spektakularnej zmiany nikt się nie spodziewał.

A My świętujemy jak widzicie
Dla Wszystkim internautów tych przyjaznych i mniej przyjaznych jak prosiliście zafundowałem mojej żonie @majaplich nową fryzurę na kwadrat.
Święta to czas spełnienia marzeń dlatego też zrobiłem prezent dla Was Wszystkich 🎁 i dla tych, których tak raził mój kwadrat zmieniłem look, ale tylko na Święta

Detektyw opatrzył post fotografią, na której widok można popłakać się ze śmiechu. Wykazał się ogromną pomysłowością i na specjalne życzenie swoich fanów, zamienił fryzury – swoją i Mai. Tym samym na wspomnianym kadrze możemy zobaczyć jego ukochaną w charakterystycznym kwadracie, a jego z przedziałkiem na środku i opadającą na bok grzywką.

Pod wpisem zaczyna przybywać komentarzy, w których internauci nie kryją swojego rozbawienia.

  • Wszystkiego dobrego dla was,brawo za pozytywne podejście.
  • Lepszego zdjęcia w tym roku nie widziałam.

Trzeba przyznać, że Krzysztof Rutkowski ma do siebie ogromny dystans. Jak oceniacie tą zmianę?


Krzysztof Rutkowski, Maja Pilch

Krzysztof Rutkowski, Maja Pilch

Maja Rutkowski przedłużyła włosy

Maja Rutkowski przedłużyła włosy

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×