Krawczyk junior wpadł w furię i wystraszył domowników. Partnerka ujawnia kulisy ich życia. „Muszę się mu podporządkować, żeby się nie denerwował”

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior od kilku miesięcy mieszka razem z partnerką i jej rodziną. Musi wynieść się z ich domu przez swoje wybuchy złości. Kobieta zdradziła, jak się z nim żyje pod jednym dachem. 

Krzysztof Krawczyk zmarł w zeszłym roku, pozostawiając w żałobie mnóstwo fanów, ukochaną żonę Ewę, a także jedynego syna Krzysztofa juniora. Już po śmierci wokalisty wyszło na jaw, że z jedynakiem w ostatnich latach nie łączyły go najlepsze relacje. Od wielu lat nie mieszkał on z ojcem. Gdy był młodszy, wychowywała go matka muzyka.

Gdy ta zmarła dzielił jedno mieszkanie ze swoim wujem i jego rodziną. Będąc bohaterem programu Uwaga! mężczyzna zdradził, że żyje w skrajnie złych warunkach i jest ofiarą przemocy domowej.

Wiadomo, że junior nie dogadywał się też ze swoją macochą. Teraz od śmierci wokalisty walczą oni w sądzie o pozostawiony przez niego spadek. Wszystko zapisał on bowiem swojej żonie, nie uwzględniając w tym syna. Krzysztof Igor czeka na mieszkanie socjalne, a tymczasowo zatrzymał się u swojej ukochanej Kasi. Dopuścił się on jednak zdarzenia, po którym stracił dach nad głową.

Krzysztof Krawczyk junior wpadł w furię. Jego dziewczyna zdradza kulisy

Krzysztof Krawczyk junior nie może liczyć na rodzinę, ale ma za to grono przyjaciół. Kompozytor Krzysztof Cwynar od lat stara się pomagać mu zadbać o sprawy urzędowe związane z mieszkaniem socjalnym. Po tym, jak wyniósł się on z mieszkania wuja, pod swój dach wzięła go Kasia, którą poznał w Centrum Integracji. Razem z nimi mieszkają także syn kobiety i jej mama. Niestety 48-latek musi się stamtąd wyprowadzić do końca miesiąca. Wszystko przez jego wybuchy złości.

Niestety, niedawno, gdy byłam w pracy, dostał ataku furii i mama bardzo się przestraszyła. Poprosiła mnie, żeby jak najszybciej się wyprowadził, bo ona jest w podeszłym wieku i potrzebuje spokoju – opowiedziała Kasia w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Kobieta przyznała, że codzienność u boku ukochanego nie jest dla niej łatwa. Krzysztof cały czas jest pod opieką specjalistów i boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi.

Krzysiek jest pod opieką neurologa, ale miewa różne zagrania. Muszę się mu podporządkować, żeby się nie denerwował- wyznała w tabloidzie.

Pomimo licznych kłopotów, które determinują ich relacje, kobieta wyznała na łamach prasy, że nadal go kocha i wierzy, że ich uczucie przezwycięży trudne chwile.

Proszę mi wierzyć, z nim nie jest łatwo żyć, ale kocham go bardzo i mam nadzieję, że nasza miłość wszystko przezwycięży- dodała.

Wygląda na to, że syn wokalisty będzie miał poważne problemy mieszkaniowe. Jak na razie przez swoje zachowanie musi opuścić mieszkanie partnerki, a lokalu socjalnego nadal nie otrzymał.


Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Komentarze

 • Maria pisze:

  Awanturnik i tyle i leń wygodnie mu żyć na czyjś koszt a choroba jest tylko wymówka i usprawiedliwienie .znam osoby po wypadkach.chorych na padaczkę.i z nowotworem a pracują i są samodzielni ale.trzeba chcieć

 • Gość pisze:

  No to teraz wszystko jasne dlaczego lądował w psychiatryku, wszystko ma dwie strony

 • Gość pisze:

  Dla Ukraińców są mieszkania a dla chorego człowieka nie ma ?! okropny kraj który tak traktuje swoich rodaków !!!

 • Gość pisze:

  Taki live w normalnym kraju skansen 100m z opłatami no ale młode wilczki i owieczki dostaliście pobór my a ile my mamy lat najpierw 1 mln/s bez odwołania bo na ch..j wam na stare lata ordery dzieci hultaje nicponie ku..wy auta koperty dzieci kradną prostym obywatelom tym niech się zajmą u mnie wyjaśnione ha ha nic za 100bld i to tyle

 • Gość pisze:

  Tylko ze KK senior go nie urodzil tylko Halina Z, a jak bylo tego my sie nie dowiemy

 • Jowita pisze:

  Tatuś nie zabezpieczył materialnie syna, bo ta Ewunia tak namieszała w głowie mężowi, że te o tym zapomniał. Przebiegła zołza otumaniła męża i zagarnęła wszystkie pieniądze dla siebie i swojej siostry z dziećmi. Ona jest bardzo niebezpiecznym typem.

  • Gość pisze:

   a dlaczego tatus ma zabezpieczac doroslego syna.Syn umie plodzic dzieci to i utrzymac je powinien.Jest dorosły.
   do pracy to chory do kobiet to zdrowy ot myslenie.

  • Gość pisze:

   Puknij się w głowę…

 • Gośćjd pisze:

  Wychodzi szydło z worka.

 • Gość pisze:

  On powinien mieć dożywotnie miejsce w domu opieki, ale tatuś wolał tego nie widzieć i zabezpieczył tabun darmozjadów zamiast rodzonego syna, za którego utratę zdrowia odpowiadał.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×