Szukaj

Klaudia Halejcio odlicza godziny do porodu. Przed rozwiązaniem pochwaliła się profesjonalną sesją. Brzuszek w roli głównej

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio zdecydowała się na kolejną sesję zdjęciową. Tym razem pozowała przed obiektywem profesjonalisty. Zachwytom internautów nie ma końca. Zobaczcie, jak pięknie wygląda w końcówce ciąży. 

Klaudia Halejcio i jej partner, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Aktorka, która w show-biznesie zadebiutowała już jako mała dziewczynka, radosną nowiną pochwaliła się w walentynki. To właśnie wtedy na jej profilu pojawiła się piękna sesja zdjęciowa, na której zapozowała razem z ukochanym i pochwaliła się małym wówczas brzuszkiem. Od tamtej pory jej odmienny stan nie jest już tajemnicą, a przyszła mama bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami kolejny fotografiami, na których możemy podziwiać rosnące krągłości. Chętnie też udziela wywiadów i opowiada o przygotowaniach do narodzin maleństwa.

Aktorka długo nie ujawniała płci swojego dziecka, jednak kilka tygodni temu zaskoczyła internautów, gdy pokazała się w różowej sukience i poprosiła o pomoc w wyborze imienia dla córki. Chociaż w komentarzach padło wiele propozycji, to ciężarna gwiazda w kolejnym z wywiadów zdradziła, że wybór nie był łatwy. Chciała, aby imię jej dziecka był oryginalne i niepowtarzalne. Udało jej się jednak znaleźć takie, które wydaje się sprostać tym kryteriom.

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Klaudia Halejcio w ciążowej sesji tuż przed porodem

Klaudia nie szczędzi internautom kolejnych fotografii, na których możemy zobaczyć, że jej brzuszek jest już sporych rozmiarów. Aktorka właśnie pochwaliła się efektami kolejnej z sesji. Postanowiła uwiecznić niepowtarzalne chwile. Już niedługo bowiem powita na świecie upragnioną córeczkę. Przyszła mama tym razem wybrała się z fotografem w plener.

Gwiazda włożyła na siebie delikatną bladoróżową suknię, która pięknie podkreśliła wszystkie jej krągłości. Romantyczna stylizacja sprawiła, że wyglądała zjawiskowo. W opisie zdradziła, że to już ósmy miesiąc ciąży.

Moja pamiątka. 8 miesiąc

Internauci nie przeszli obojętnie wobec tych kadrów. W każdym komentarzu, który znalazł się pod zdjęciem, możemy przeczytać słowa zachwytu.

  • Zjawiskowa.
  • Przepięknie. Nie mogę się napatrzeć.
  • Wyglądasz kwitnąco.
  • Ślicznie. Cudowna pamiątka.

Zachwytom nie ma końca, ale nie można się dziwić, bo Klaudii ciąża zdecydowanie służy. Wygląda pięknie, a krągłości zwiastują, że poród tuż tuż.


Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×