Szukaj

Klaudia Halejcio zdradziła imię dla córeczki. Oryginalne! Drugie dziecko nazwie „do kompletu”

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio spodziewa się swojego pierwszego dziecka i jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Gwiazda właśnie zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Jest rzadko spotykane. 

Klaudia Halejcio kilka tygodni temu poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie kadry z pięknej sesji zdjęciowej, na której pozuje w objęciach partnera i prezentuje po raz pierwszy swoje krągłości. Pochwaliła się także ujęciami z badania USG.

Gratulacjom nie było końca. Od tamtej pory przyszła mama nie ukrywa już swojego stanu i chętnie opowiada o przygotowaniach do porodu i oczekiwaniach na maluszka. Klaudia cały czas uwiecznia też na zdjęciach swój brzuszek i pokazuje internautom, jak zmienia się jej ciało. Ostatnio pokazała krągłości w całej okazałości i zdradziła, że wkroczyła w 30. tydzień ciąży.

Przyszła mama w oczekiwaniu na poród  nie stroni także od wywiadów. Chętnie mówi o tym, jak dowiedziała się o ciąży i jak zareagował na to jej partner Oskar. Zakochani są bardzo szczęśliwi i już nie mogą doczekać się, gdy powitają na świecie noworodka.

Klaudia Halejcio: imię dla córki

Klaudia długo zwodziła internautów, jeżeli chodzi o płeć dziecka. Już jakiś czas temu nagrała filmik, na którym możemy zobaczyć, jak przebija balony z kolorowym konfetti. W kulminacyjnym momencie obraz zmienił się na czarno-biały i w efekcie nie zdradziła, czy urodzi synka czy córeczkę.

Po jakimś czasie postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i oficjalnie zdradziła, że na świat przyjedzie dziewczynka.

Teraz gwiazda pochwaliła się imieniem, jakie wybrała dla córeczki. W rozmowie z magazynem Party przyznała, że dosyć długo szukała czegoś niepowtarzalnego. Przyszli rodzice nie mogli się zdecydować, ponieważ imię dziecka musiało zachwycić ich oboje. Klaudia wyznała, że prawdopodobnie już takie znalazła.

Jakie imię dla córki wybrała Klaudia Halejcio? O wszystkim aktorka opowiedziała na łamach Party:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Aktorka już snuje poważne plany na przyszłość. Jeżeli para doczeka się synka, prawdopodobnie będzie miał na imię Staś, czyli tak jak przyjaciel Nel w książce W pustyni i w puszczy, które było ulubioną lekturą Klaudii.


Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×