Szukaj

Klaudia Halejcio w rozbieranej sesji zdjęciowej. Piękne krągłości, ale czujni internauci dostrzegli pierścionek zaręczynowy. Śliczny!

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio na Instagramie pochwaliła się ciążową sesją. Przyszła mama dumnie eksponuje brzuszek i już odlicza dni do porodu. 

Klaudia Halejcio w lutym opublikowała przepiękną sesję zdjęciową, w której pojawiła się ze swoim parterem, Oskarem. Para ogłosiła, że w ich życiu nastąpi rewolucja – jeszcze w tym roku powitają na świecie pierwsze dziecko. Od tego momentu dumna przyszła mama przestała ukrywać swój stan. Co jakiś czas pokazuje zdjęcia, na których widać krągłości, udziela też wywiadów na ten temat. W rozmowie z Dzień Dobry TVN podkreśliła, że jednocześnie jest bardzo szczęśliwa i przerażona nową rolą:

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć?

Gwiazda spodziewa się narodzin córeczki, co potwierdziła w jednym z nowych postów. Poprosiła internautów o pomoc w wyborze imienia dla dziewczynki. Niektóre propozycje były bardzo kreatywne. Patricia Kazadi zaproponowała bardzo „tradycyjne” imię, które rodzice nadali jej jako drugie (więcej tutaj).

Klaudia Halejcio na Instagramie odlicza dni do porodu

Halejcio aktywnie działa w social mediach, gdzie udostępnia nowe treści. W piątkowy wieczór dodała zdjęcie na Instagramie, na którym pochwaliła się rosnącymi krągłościami. Przyszła mama pozuje profilem. Jest ubrana w jeansy, trzyma w rękach bukiet kwiatów. Uwagę przyciąga brzuszek, który jest pięknie zaokrąglony. Klaudia zdradziła, że rozpoczęła 30. tydzień ciąży. Podkreśliła, że nie może się doczekać momentu, w którym powita na świecie maluszka

30 tydzień. Czekamy na Ciebie. Odliczam każdy dzień.

Internauci w komentarzach podziwiają zdjęcie, piszą, że będzie ono przepiękną pamiątką na kolejne lata:

  • Piękne zdjęcie. Pamiątka na całe życie.
  • Cudownie, jaki fajny brzusio. Mój to jest gigant.
  • OMG 30! Zazdroszczę malusiego brzuszka ! Ja mam 31 ,a brzuch chyba trzy razy taki.
  • Matko Klaudia to już za chwile.

Klaudia Halejcio zareagowała na ostatni z wpisów i zdradziła dokładny termin porodu:

Ciociu 71 dni zostało. Tak mówi aplikacja. Ciekawe co na to maluch? Czy też ma takie samo zdanie?

Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda rewelacyjnie.

Halejcio się zaręczyła?

Niemal takie samo zainteresowanie wśród internautów jak brzuszkowa sesja, wzbudził post, w którym gwiazda pokazała kolaż zdjęć. Pochwaliła się tym, jak ciąża zmieniła jej ciało.

Jedna z internautek dostrzegła pierścionek, który pojawił się na prawej dłoni gwiazdy:

Czy to pierścionek zaręczynowy?

Klaudia Halejcio nie zareagowała jednak na to pytanie.


Klaudia Halejcio już odlicza dni do porodu

Klaudia Halejcio już odlicza dni do porodu

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×