Szukaj

Klaudia Halejcio o ciąży w śniadaniówce: „Trochę jestem przerażona”. Opowiedziała też o partnerze i płci dziecka

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio udzieliła wywiadu na temat ciąży. Opowiedziała o płci maleństwa, a także o swoim partnerze. Zobaczcie, co zdradziła.

Klaudia Halejcio w walentynki w mediach społecznościowych pokazała piękną sesję zdjęciową. Wzięła w niej udział razem z partnerem, Oskarem, z którym jest związana już od jakiegoś czasu. Zakochani zdradzili, że zostaną rodzicami. Jako dowód pokazali zdjęcia z badania USG.

Klaudia Halejcio o ciąży w Dzień Dobry TVN. Czy zna już płeć dziecka?

Halejcio udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVNW rozmowie z Barbarą Pasek zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa z powodu ciąży. Nie ukrywa jednak, że ma pewne obawy związane z porodem i macierzyństwem:

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć?

Przyszła mama dodała, że nie przerażają jej nieprzespane noce. Maluszek już ją na to przygotowuje:

Nie boję się nieprzespanych nocy, no bo już trochę mnie mój maluszek przygotowuje na to. Jestem z tych kobiet, które nie śpią przez ten cały okres. Jak ja się kładę, już się uspokajam, to tam się gdzieś zaczyna pewne szaleństwo i już chyba mam przeczucie, że ten temperament to chyba będzie po mnie.

Klaudia Halejcio opowiedziała też o swoim partnerze, Oskarze. Mężczyzna najpierw nie chciał jej towarzyszyć podczas ogłoszenia informacji o ciąży. Dopiero po jakimś czasie zmienił zdanie:

W końcu trafiłam na taką osobę swojego życia. Gdy poznaje się kogoś takiego no to jest się pewnym, więc tę prywatność tak staraliśmy się raczej ukrywać. Jak gdzieś się mój partner przewija, to wszyscy wiedzą, że jest, ale go nie widać. On na początku myślał, że ja to sama ogłoszę, a później już z tego, że go tak długo przetrzymałam przed tą informacją, mówił: „Ja chce być w tym najważniejszym momencie, w którym ty to powiesz”.  Zgodził się, zobaczymy czy będzie się chciał dalej pokazywać.

Czy Klaudia Halejcio zna już płeć dziecka?

Nie, bo nasz maluch jeszcze nie do końca chce się ujawnić. Do najważniejszego badania podchodziłam pięć razy aż w końcu doktor powiedział: „Proszę wrócić za tydzień”. Jest to bardzo długo. Wszystkie moje koleżanki już dawno wiedziały, my jeszcze tego nie wiemy. Jestem tak szczęśliwa, ale tak ogromnie, że nie ważne, co będzie.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×