Szukaj

Klaudia Halejcio rozkręca biznes z nowym partnerem i zapowiada koniec kariery aktorskiej! Oskar to człowiek sukcesu

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Kaudia Halejcio ujawniła swojego nowego partnera przy okazji świętowania 30. urodzin na greckiej wyspie Zakynthos. Dziś wyjawiła szczegóły na temat wspólnych planów biznesowych.

Klaudia Halejcio zakończyła swój związek z Tomaszem Barańskim całkiem niedawno, gdy na jej drodze pojawił się pewny prawnik, który w mig skradł jej serce i oczarował swoją osobą. Para bardzo szybko postanowiła zamieszkać razem. Aktorka była przekonana, że jest to ten jedyny i to z nim stanie na ślubnym kobiercu. Jednak miłość nie wytrzymała próby czasu. Rozstali się po dwóch latach:

Niezależnie od tego, czy sami podejmujemy taką decyzję, czy zostaje ona podjęta przez drugą stronę, zawsze pojawiają się łzy –  mówiła w Twoim Imperium.

Podkreślając jednocześnie, że byłemu partnerowi dużo zawdzięcza, gdyż to on zbudował jej pewność siebie. Jego stonowany charakter nauczył ją oceniać na chłodno niektóre sytuacje.

Dzięki niemu zaczęłam mocniej stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić.

Klaudia Halejcio o swoim nowym partnerze

Aktorka dość długo nie komentowała swojego związku, jednak w końcu postanowiła zdradzić szczegóły, na jego temat. W rozmowie z magazynem Party. To na jego łamach wyjawiła, że wraz ze swoim obecnym partnerem planuje poważne projekty biznesowe. Czy to sprawi, że porzuci obiecującą rolę aktorki i zostanie bizneswoman? Jej partner działa z powodzeniem w branży internetowej.

To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – powiedziała w rozmowie z magazynem.

Czy Klaudia już na zawsze zamierza pożegnać się ze szklanym ekranem?


Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×