Szukaj

Internauci przechytrzyli Klaudię Halejcio. Już wiadomo, jakiej płci będzie jej dziecko. Wystarczył prosty zabieg w Photoshopie

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio w końcu poznała płeć swojego dziecka. Maluszek długo trzymał swoich rodziców w niepewności. Aktorka urodzi synka, czy córeczkę?

Klaudia Halejcio spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka w walentynki ogłosiła szczęśliwą nowinę. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia, na których w towarzystwie partnera prezentowała swój ciążowy brzuszek. Fani mogli zobaczyć zdjęcia z badania USG. Pod postem pojawiły się setki gratulacji i komentarzy od jej obserwatorów.

Od tamtej pory gwiazda bardzo chętnie pokazuje swoje krągłości, ale także opowiada o początkach ciąży. Brzuszek Klaudii jest już coraz bardziej widoczny. W wywiadzie, jakiego udzieliła w programie Dzień Dobry TVN, gwiazda ubolewała nad tym, że jej maluszek, jak na razie nie chce zdradzić swojej płci.

Nasz maluch jeszcze nie do końca chce się ujawnić. Do najważniejszego badania podchodziłam pięć razy, aż w końcu doktor powiedział: „Proszę wrócić za tydzień”. Jest to bardzo długo. Wszystkie moje koleżanki już dawno wiedziały, my jeszcze tego nie wiemy. Jestem tak szczęśliwa, ale tak ogromnie, że nieważne, co będzie – mówiła w DDTVN.

Klaudia Halejcio o płci dziecka: chłopiec czy dziewczynka?

Klaudia długo czekała na to, by dowiedzieć się, czy urodzi syna, czy córkę. Jej maluszek dosyć długo trzymał ją w tajemnicy, ale zdaje się, że podczas ostatniego badania przyszła mama mogła w końcu poznać płeć dziecka. Szczęśliwą wiadomością postanowiła podzielić się z fanami. Na swoim profilu na Instagramie dodała nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak przebija balon, z którego wylatuje konfetti.

It’s a … BOY or GIRL ?

Kochanie, jest tak jak chciałeś.

Mogę Wam zdradzić, to, że od początku ciąży miałam różne przeczucia, ale w żadnym momencie nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań. Ja po prostu chciałam maluszka – napisała.

Fani byli jednak nieco zawiedzeni, gdy w momencie przebijania balona film z kolorowego zmienił się w czarno-biały i tak naprawdę nie mogli cieszyć się informacją o płci razem ze swoją ulubienicą. W sieci szybko znalazły się osoby, które poddały nagranie Klaudii obróbce graficznej. Internauci odkryli, że konfetti, które wypada z przebitego balona, ma różowy kolor. Jeżeli to się potwierdzi już za około 3 miesiące, można będzie pogratulować aktorce i jej partnerowi narodzin córeczki.


Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Klaudia Halejcio płeć dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×