Dorota Wellman ma bardzo przystojnego syna! Czym się zajmuje i jak wygląda 25-letni Jakub?

Dorota Wellman syn Jakub

Dorota Wellman syn Jakub

Czym zajmuje się syn Doroty Wellman?

Jakub Wellman to syn Doroty Wellman. Czym się zajmuje, ile ma lat i jak wygląda? Co wiadomo na temat dziecka gwiazdy Dzień Dobry TVN?

Dorota Wellman należy do grona gwiazd, które strzegą swojego życia prywatnego jak oka w głowie. Dziennikarka rzadko mówi o rodzinie, w wywiadach kilka razy wspominała o mężu, ale tematu reszty swoich bliskich nie dotyka niemal w ogóle. Mało kto wie więc, że gwiazda ma dorosłego syna. Mało tego, niezły z niego przystojniak!

Choć Jakub nie pojawia się nigdy publicznie w towarzystwie swojej przebojowej rodzicielki. Jedynym wyjątkiem była gala Wiktory 2011, wówczas fotoreporterom udało się zrobić synowi Doroty kilka zdjęć. Fanki były zachwycone młodym Wellmanem, ale czym właściwie zajmuje się Jakub?

Jeśli wierzyć plotkom, które krążyły w mediach jakiś czas temu temu, młody syn Doroty studiował dwa kierunki jednocześnie i szykował się do opuszczenia rodzinnego gniazda. Jego dziewczyna, jeśli istnieje, jest bez wątpienia szczęściarą. Dlaczego? Jakiś czas temu Wellman w jednym z nielicznych wywiadów, w których poruszyła kwestię rodziny, rozgadała się na temat syna. Co wyjawiła?

Marzyłam o tym, żeby był czuły, mądry, szarmancki, otwierający paniom drzwi auta i jednocześnie umiejący zrobić jajecznicę. Nigdy się nie spóźnia. Ten układ daje nam poczucie bezpieczeństwa – ujawniła w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Jakub ma 25 lat i naprawdę niezłe z niego ciacho. Myślicie, że znalazł już „tę jedyną”, czy nadal jest „dostępny na rynku”?

Pogrzeb Doroty Wellman będzie wielką sensacją! Pożegnanie na miarę gwiazd Hollywood!

Tego TVN w życiu nie wyemituje. Marcin Prokop pokazał, co dzieje się w czasie przerw na planie „Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman rzadko mówi o swoim małżeństwie. Teraz się złamała i wyjawiła swój największy sekret


Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Jakub Wellman wspierał Dorotę Wellman na gali Wiktory 2011

Jakub Wellman wspierał Dorotę Wellman na gali Wiktory 2011

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×