Siostra Kaczorowskiej wyprowadziła się z Polski i zajmuje się własnym biznesem. Jest tak samo przedsiębiorcza i piękna, jak Agnieszka

Siostra Agnieszki Kaczorowskiej

Siostra Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska ma starszą siostrę, Jolantę Kostecką. Jak wygląda i czym się zajmuje? Jakie zdjęcia publikuje w swoich social mediach?

Agnieszka Kaczorowska jeszcze jako mała dziewczynka zadebiutowała na szklanym ekranie. Jako Bożenka w serialu Klan bawiła i wzruszała przez lata. W produkcji miała dwoje rodzeństwa, tak, jak w realnym życiu. Aktorka ma siostrę Jolantę Kostecką, a także brata Piotra. Gwiazda jest najmłodsza z tych trojga.

Mam sporo starsze rodzeństwo, które w stosunku do mnie zawsze było bardzo opiekuńcze. Często mama zwalniała ich nawet z lekcji, by mogli odprowadzać mnie na nagrania albo treningi. Potrafili wysiadywać ze mną godzinami — byli naprawdę kochani i nadal tacy są! Pewnie zawsze będę dla nich małą siostrzyczką – wyznała aktorka w rozmowie z Imperium TV.

Jak wygląda i czym się zajmuje starsza siostra aktorki i tancerki? Czy panie są do siebie podobne?

Kim jest starsza siostra Agnieszki Kaczorowskiej?

Starsza siostra Agnieszki Kaczorowskiej od lat mieszka w Wielkiej Brytanii, dlatego panie nie widują się z taką częstotliwością, jakby chciały. Gdy tylko mają okazję, spędzają czas razem. Panie są ze sobą bardzo związane, co niejednokrotnie podkreślała w wywiadach Agnieszka.

Niedawno Jolanta Kostecka odwiedziła siostrę z okazji jej 30, urodzin, co pokazała na Instagramie. Dodała także wzruszające życzenia.

Co za cudowny i emocjonalny dzień. Pamiętam, 30 lat temu otrzymałam jedną z najlepszych wiadomości w moim życiu – urodziła się siostrzyczka! pokochałam ją od pierwszej sekundy, wciąż pamiętam jak szybko biło moje serce, kiedy trzymałam ją w ramionach pierwszy raz.  moja siostra, moja najlepsza przyjaciółka, moja inspiracja. nie ma słów, by wyrazić, jaka jestem z ciebie dumna, jak się cieszę, że mogę nazywać cię moją siostrą! KOCHAM CIĘ NIŻ MYŚLISZ. SZCZĘŚLIWYCH 30. URODZIN – napisał wówczas.

Starsza siostra Kaczorowskiej jest bardzo utalentowana – własnoręcznie wykonuje różne cuda przy pomocy szydełka i włóczki. Jest też właścicielką sklepu, w którym sprzedaje swoje wyroby.

To, czy siostry są do siebie podobne, jest kwestią sporną. Jedni uważają, że bardzo, z kolei inni, że niekoniecznie. Jak sądzicie?


Agnieszka Kaczorowska i Jolanta Kostecka

Agnieszka Kaczorowska i Jolanta Kostecka

Agnieszka Kaczorowska i Jolanta Kostecka

Agnieszka Kaczorowska i Jolanta Kostecka

Jolanta Kostecka

Jolanta Kostecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×