NewsyEURO 2016: kibic wbiegł na murawę i przerwał mecz Polski z Portugalią. Mężczyzna chciał... [WIDEO]

EURO 2016: kibic wbiegł na murawę i przerwał mecz Polski z Portugalią. Mężczyzna chciał... [WIDEO]

Kibic na murawie w meczu Polska-Portugalia na EURO 2016
Milena Majek
01.07.2016 00:03, aktualizacja: 01.07.2016 14:30

Emocje w meczu Polski z Portugalią sięgnęły zenitu. Po podstawowym czasie gry mieliśmy wynik 1-1. Gola dla Polski strzelił Robert Lewandowski i to już w drugiej minucie. Niestety, nie udało nam się utrzymać prowadzenia. Strzałem Roberta zachwyceni są kibice, eksperci, Russell Crowe i... żona!

Pierwsza część dogrywki nie przyniosła większych emocji. Co innego, jeśli chodzi o drugie piętnaście minut. Nie chodzi jednak o emocje związane z samą grą, ale tym, co się wokół niej wydarzyło. Na murawę stadionu w Marsylii wbiegł kibic. Wszystko wskazuje na to, że chciał zrobić sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo. Nie udało mu się to ponieważ został uchwycony przez służby porządkowe.

Całe szczęście nic się nie stało, ale wszystko wyglądało dość groźnie. Szkoda, że po raz kolejny tak się zdarzyło, że służby nie umiały sobie poradzić.