Szukaj

Tak wyglądała Katarzyna Bosacka na własnym ślubie! Zdjęcie sprzed 22 lat trafiło do sieci! „Co za chudzinka”

Katarzyna Bosacka, Marcin Bosacki, ślub

Katarzyna Bosacka może pochwalić się nie tylko sukcesami zawodowymi, ale też poukładanym życiem rodzinnym. Dzisiaj czołowa gwiazda TVN Style świętuje 22 rocznicę ślubu. Z tej okazji możemy podziwiać jej ślubne zdjęcie, na którym wygląda jak gwiazda filmowa.

Katarzyna Bosacka zasłynęła jako medialna propagatorka zdrowej żywności, autorka kilku poradników oraz programów o odchudzaniu i zdrowym stylu życia. Jej walkę z nadwagą można obecnie śledzić na antenie TVN Style, podczas programu Kasia kolejny raz na oczach widzów postanowiła dzielnie zrzucić kilka kilogramów. Prywatnie prezenterka jest szczęśliwą żoną Marcina Bosackiego, znanego dziennikarza i byłego ambasadora RP w Kanadzie. Małżonkowie doczekali się czwórki dzieci.

Okazuje się, że Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki 26 kwietnia świętują swoja 22 rocznicę ślubu. Z tej okazji w internecie pojawił się piękny ślubny portret małżonków. Internauci od razu oszaleli na widok fotografii wyciągniętej prosto z rodzinnego albumu uwielbianej przez widzów gwiazdy:

  • Co za chudzinka! Jak pięknie pani Kasia wyglądała w dniu ślubu
  • Pani Kasiu – wytrwałości na kolejne 222 lata!!!! Mężowi również tego życzę 🙂
  • Piękne zdjęcie i piękna miłość 🙂

Przypomnijmy, że Kasia niedawno zaprezentowała światu swojego męża, z którym pierwszy raz pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Wówczas oboje ochoczo opowiadali o swoim 22-letnim stażu małżeńskim. To była ich wspólna premiera medialna, bowiem państwo Bosaccy unikają fleszy, raczej nie pokazują się na ściankach, tym bardziej nigdy wcześniej nie pojawili się razem w telewizji.

Kasia Bosacka z mężem o swoim związku

Kasia Bosacka i jej mąż Marcin nie ukrywają, że są szczęśliwi, oboje twierdzą, że tajemnica ich udanego 22-letniego związku tkwi we wzajemnym szacunku i podziwie:

Najważniejsze moim zdaniem jest to, że między nami jest pewien podziw do tego, co robimy. Ja bardzo wiele się nauczyłem z tych spraw kuchni, żywienia, zdrowego trybu życia od Kasi. Myślę, że ona też się ode mnie kilku rzeczy o polityce, zwłaszcza międzynarodowej, nauczyła – powiedział Marcin Bosacki podczas wizyty w porannym show TVN-u.

Ekspertka od zdrowego stylu życia w Dzień Dobry TVN wyjawiła, że od ponad 20 lat ma z mężem cudowny zwyczaj randkowania:

Mamy taki zwyczaj od lat 21, że w rocznicę, albo wokół rocznicy, chodzimy na dobrą kolację i coś jeszcze: teatr, kino, koncert. Pół dnia nas nie ma z dziećmi wtedy – zdradziła.

W dniu 22 rocznicy ślubu z całą pewnością małżonkowie wybiorą się na romantyczną randkę. Ciekawe tylko czy zabiorą ze sobą swoje pociechy. Marysia, Zosia, Janek i Franek za pewne też chcą celebrować piękny prywatny sukces swoich rodziców.

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki na zdjęciu ze ślubu wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych w sobie. Oglądając ich wspomniany wspólny wywiad można odnieść wrażenie, że po 22 latach nic się nie zmieniło.

Wszystkim życzymy tak pięknej miłości.

Zobacz: Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!

Zobacz: Katarzyna Bosacka ostrym cięciem całkowicie zmieniła swój look! Teraz wygląda prawie jak Magda Mołek! “Ale dżaga”

Zobacz: Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!


Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki - 22 rocznica ślubu

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki - 22 rocznica ślubu

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki - 22 rocznica ślubu

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki - 22 rocznica ślubu

Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)

Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×