Szukaj

Katarzyna Bosacka zaprezentowała się ze swoim przystojnym mężem na kanapie „Dzień Dobry TVN”! To był ich wspólny debiut medialny!

Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bosacka z mężem w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bosacka pokazała swojego męża Marcina w Dzień Dobry TVN. Małżonkowie ochoczo opowiedzieli o swoim szczęśliwym 22-letnim związku oraz o czwórce ich wspólnych dzieci.

Katarzyna Bosacka od lat jest gwiazdą telewizji TVN Style, jej programy o zdrowym odżywianiu cieszą się ogromną popularnością, zatem nikogo nie dziwi fakt, że Kasia już niebawem startuje z nowym formatem, podczas którego zamierza schudnąć na oczach telewidzów. Zanim jednak Bosacka zamieni się w topmodelkę, postanowiła zaprezentować swoim fanom ukochanego małżonka, Marcina Bosackiego. Para pierwszy raz pojawiła się razem w śniadaniówce TVN-u, udzielając wywiadu o swoim 22-letnim małżeństwie.

Katarzyna Bosacka i jej mąż Marcin Bosacki raczej stronią od wspólnych wyjść na branżowe imprezy. Choć oboje są osobami medialnymi nie pokazują się galach, nie pozują razem na ściankach, również nigdy wcześniej nie pojawili się razem w telewizji.

Marcin Bosacki jest znanym dziennikarzem prasowym oraz publicystą. W 2010 roku objął funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, następnie w okresie 2013-2016 został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Mało kto wie, że Marcin i Kasia mają aż czwórkę dzieci!

Debiutem w Dzień Dobry TVN Bosacki pochwalił się natychmiast na swoim Twitterze:

Choć każde z nas było w telewizji setki razy, to pierwszy raz byliśmy dziś z Kasią RAZEM – napisał.

Marcin Bosacki o dzieciach i małżeństwie

Podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN Marcin Bosacki opowiedział o swoim udanym związku z Kasią. Zdradził receptę na szczęśliwe małżeństwo:

Najważniejsze moim zdaniem jest to, że między nami jest pewien podziw do tego, co robimy. Ja bardzo wiele się nauczyłem z tych spraw kuchni, żywienia, zdrowego trybu życia od Kasi. Myślę, że ona też się ode mnie kilku rzeczy o polityce, zwłaszcza międzynarodowej, nauczyła – powiedział mąż Bosackiej.

Nie zabrakło także ciekawych tematów randkowych. Mąż dziennikarki wyjawił kilka sekretów małżeńskich:

 Mamy taki zwyczaj od lat 21, że w rocznicę, albo wokół rocznicy, chodzimy na dobrą kolację i coś jeszcze: teatr, kino, koncert. Pół dnia nas nie ma z dziećmi wtedy – zdradził Bosacki.

Mąż gwiazdy TVN Style pochwalił się także wspaniałymi dziećmi: Marysią, Zosią, Jankiem i Frankiem, które wychowuje z Katarzyną:

Mamy czwórkę dzieci i zawsze mamy jakieś małe dzieci . To jest błogosławieństwem i mnie odmładza – zdradził.

Cały wywiad z Katarzyną Bosacką i jej mężem możecie obejrzeć poniżej:

Która polska gwiazda jest najcenniejsza? „Forbes” opublikował zaskakujący ranking! Na liście nie ma Ani Lewandowskiej i Małgorzaty Rozenek!

Najlepszy komentarz po meczu Polska-Senegal! Katarzyna Bosacka genialnie podsumowała formę polskiej kadry

Pożegnajcie się z obecnym wizerunkiem Katarzyny Bosackiej! Gwiazda TVN Style już niebawem będzie szczupła jak igiełka!


Katarzyna Bosacka pierwszy raz pokazała się z mężem w telewizji

Katarzyna Bosacka pierwszy raz pokazała się z mężem w telewizji

Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)

Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)

Katarzyna Bosacka pierwszy raz pokazała się z mężem w telewizji

Katarzyna Bosacka pierwszy raz pokazała się z mężem w telewizji

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×