Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują pełen czułości urlop. Co zdjęcie, to odważniejsze! Ale oni się kochają

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na wspólny urlop. Na Bliskim Wschodzie razem świętują urodziny dziennikarza. Właśnie pochwalili się całą serią pięknych zdjęć. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski już nie ukrywają przed światem swojej wielkiej miłości. W październiku zakochani potwierdzili, że są parą podczas wspólnego wyjazdu do Izraela. Pojawili się tam z okazji 40. urodzin gwiazdy serialu M jak Miłość. Ich pierwsze wspólne zdjęcie wywołało prawdziwą euforię w sieci, a prezenterów zalała lawina gratulacji od przyjaciół z show-biznesu i fanów.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć . Pozdrawiamy z Izraela – napisała wówczas Kasia.

Od tamtej pory zakochani coraz odważniej publikują kolejne wspólne zdjęcia i mówią o łączącym ich uczuciu. Wiadomo też, że mają poważne plany na przyszłość. Miało już dojść do zaręczyn, a obecnie para jest na etapie poszukiwania domu, który pomieści całą patchworkową rodzinę.

Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować – przekazała informatorka Faktu.

Kilka dni temu Maciej skończył 50 lat, a to wyjątkowe święto zakochani również postanowili uczcić wspólną podróżą.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazują zdjęcia z Jordanii

Kasia i Maciej z okazji okrągłego jubileuszu dziennikarza zaplanowali wyjątkową podróż. Para wyruszyła wspólnie na Blisko Wschód. Jako pierwsze wrzucili do sieci zdjęcie, gdzie widzimy pustynne krajobrazy i ogrom ich szczęścia.

To był jednak dopiero początek ich relacji z wyjazdu. W ciągu następnych godzin wrzucili do sieci kolejne zdjęcia, na których możemy podziwiać, jak spędzają ten czas. Nie zabrakło rejsu motorówką, a także chwili na czułości i selfie nad wodą. Kasia wrzuciła do sieci nagranie, na którym można zobaczyć, że intensywnie wykorzystują podróż.

Jordania 🇯🇴 to kolejne spełnione marzenie na naszej podróżniczej liście. W ciągu kilku godzin zachwyciła nas różnorodnością, od plaż nad Morzem Czerwonym, po pustynię Wadi Rum, a to dopiero początek naszej jordańskiej przygody. Przed nami kolejne dni w tej magicznej krainie. I jeszcze jedno, glamping na pustyni jest obłędny. W dzień cudowny krajobraz, a nocą gwiazdy na wyciągnięcie ręki. YES, IT’S JORDAN, a nawet MAGIC JORDAN! 🪄

Kasia wrzuciła też kilka zdjęć, a te zdecydowanie zapierają dech. To, jak zakochani spędzają czas w Jordanii możecie podejrzeć też w naszej galerii. Widać, że pomysłów im brakuje.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×