Tak romantycznych zdjęć Cichopek i Kurzajewskiego jeszcze nie było! Para nieźle zaszalała na 50. urodzinach prezentera! Ale sesja!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w kolejnej wspólnej podróży. Tak świętują urodziny dziennikarza. Co opublikowali?

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski jesienią zeszłego roku oficjalnie potwierdzili, że są parą. Zrobili to z okazji 40. urodzin aktorki podczas podróży do Izraela.

Producenci Pytaniu na śniadanie nie zrezygnowali z nich, jako duetu prowadzących, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Śniadaniówka z udziałem zakochanych przykuwa uwagę rekordowej liczby widzów. Prezenterzy nie kryją, że miłość dobrze wpływa na jakość ich pracy.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – powiedziała Kasia w rozmowie z Jastrząb Post.

W tym samym wywiadzie Maciej równie mocno komplementował swoją ukochaną.

Wzajemnie się uzupełniamy, to są też spojrzenia kobiety i mężczyzny na różne tematy, na różne sprawy, które poruszmy w Pytaniu na śniadanie. Kasia ma ogromne doświadczenie, naprawdę, ja mówię o moich prawie 30. latach w TVP, a w przypadku Kasi to jest choćby 22 lata w serialu M jak Miłość, o innych projektach telewizyjnych nie wspomnę. To jest wielka przyjemność pracować z profesjonalistką. I cały czas czerpać z tych doświadczeń Kasi. Dla mnie to jest ogromne wsparcie, za co ogromnie dziękuję – otworzył się.

Wiadomo, że są już zaręczeni i tylko czekać wieści na temat ślubu. Tymczasem wspólną podróżą świętują zbliżające się urodziny Macieja.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym urlopie

Maciej Kurzajewski 29 stycznia będzie świętował 50. urodziny. Z tej okazji zakochani wybrali się w kolejną wspólna podróż. Pierwsze zdjęcie już trafiło na ich profile. Roześmiani cieszą się wspólnym czasem.

Welcome to the Middle East  #travel #lovetravel #beautifulworld #middleeast #desert #fun #happiness #instagood
#photooftheday #beautiful #happy
#cute – napisała Kasia.

Kierunek, jaki obrali, to Bliski Wschód, czyli chyba ich ulubione rejony. Zdjęcie w pustynnym krajobrazie bardzo spodobało się ich fanom, którzy nie szczędzą im ciepłych słów.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym urlopie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym urlopie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - sylwester 2022

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - sylwester 2022

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×