Szukaj

Gwiazda TVN przechodzi do Polsatu! Już wiemy, kto poprowadzi polską edycję „Love Island”!

Love Island logo

Love Island logo

Love Island to nowe randkowe show, które jesienią zagości na antenie Polsatu. Faworytką do prowadzenia tego programu przez długi czas była Karolina Szostak. Okazuje się, że zastąpi ją inna gwiazda, która od kilku lat związana jest z TVN-em.

Love Island to format, który na świecie bije rekordy popularności. Teraz randkowe show kręcone w gorącej Hiszpanii zawita do Polski. Przez długi czas plotkowano, że prowadzącą program ma zostać Karolina Szostak. Odchudzona gwiazda Polsatu ostatecznie zrezygnowała z propozycji producentów, a wszystko przez nieporozumienie się w kwestii strojów:

Ona jest bardzo wstydliwa i uważa, że prowadzenie show w kostiumie kąpielowym jej nie przystoi – donosił informator Faktu.

Polsat długo nie szukał nowej kandydatki na miejsce Karoliny. Jak podaje serwis Plejada, prowadzącą Love Island Polska będzie Karolina Gilon, gwiazda związana do tej pory ze stacją TVN.

Gilon znana jest m.in. z udziału w Top Model. Chociaż nie wygrała popularnego formatu, zyskała popularność i szansę na telewizyjną karierę. Potencjał w młodej gwieździe dostrzegła stacja TTV, która powierzyła jej powierzyła jej programy Druga twarz oraz DeFecto.

Na ten moment gwiazda nie skomentowała medialnych doniesień. O tym, czy Gilon zaprezentuje się lepiej niż Szostak, przekonamy się dopiero jesienią.

Zobacz: Odchudzona Karolina Szostak szykuje się na sezon bikini! Gwiazda sprawiła sobie domową siłownię! Pokazała fotkę!

Zobacz: Karolina Szostak przerwała swoją głodówkę! Gwiazda została przyłapana na jedzeniu fast foodu!

Zobacz: Seksowna Karolina Szostak zaprezentowała płaski brzuch, zgrabne nogi oraz piękny biust! Są także markowe klapeczki za 2 tysiące złotych!


Karolina Gilon-gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Karolina Gilon-gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Karolina Gilon - Viva! Photo Awards 2018

Karolina Gilon - Viva! Photo Awards 2018

Karolina Gilon- doskonałość roku 2018

Karolina Gilon- doskonałość roku 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×