Karolina Gilon zdradza, jak poznała swojego chłopaka. Nie uwierzycie, czym zdobył jej serce

Karolina Gilon zmniejszyła biust przed programem Top Model

Karolina Gilon zmniejszyła biust przed programem Top Model

Karolina Gilon szczerze o swoim chłopaku

Karolina Gilon była jedną z najbardziej oryginalnych i kontrowersyjnych uczestniczek minionej edycji Top Model. Uczestniczka ujęła jurorów swoim seksapilem, silną osobowością, jednak ze względu na zbyt oryginalny wygląd modelka nie awansowała do wielkiego finału. Chociaż gwiazda nie wygrała programu, udało jej się zdobyć coś innego, równie cennego – oddane grono wielbicieli. Wśród nich nie brakuje wzdychających do pięknej Karoliny mężczyzn. Niestety każdy jest na przegranej pozycji – modelka wielokrotnie powtarzała, że jest szczęśliwie zakochana.

Zastanawialiście się kiedyś kim jest jej wybranek? W rozmowie z Plotkiem gwiazda opowiedziała co nieco o swojej miłości:

Wiktor to mój facet, jest trenerem crossfitu. Jest to fajna osobowość bo ma duży potencjał na show-biznes. Jest wygadany, przystojny, zna się na tym, co robi, więc może powinien trenować gwiazdy. Jest to na pewno bezinteresowna miłość ze strony Wiktora.

Karolina zdradziła też, czym Wiktor zdobył jej serce:

Ujął mnie szczerością. Podszedł do mnie i zapytał: „jesteś szczęśliwa?”, odpowiedziałam, że jestem, na co on, że nie wiem, co to szczęście. Romantyk!

Nic dziwnego, że mężczyźni zazdroszczą Wiktorowi takiej dziewczyny. Patrząc jednak na zdjęcia chłopaka Karoliny jesteśmy pewni, że teraz to kobiety będą zazdrościły jej takiego przystojniaka u boku!

Podoba Wam się? Uważacie, że pasują do siebie?

Zobacz: Karolina Gilon nie żałuje, że nie znalazła się w finale Top Model, ale jest ktoś, komu się to bardzo nie podobało

Karolina Gilon Instagram

Karolina Gilon Instagramilon, K


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×