Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę i już tego pożałował: „Dlaczego ja to zrobiłem?!”. Drastyczna zmiana wyglądu nie przeszła bez echa

Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę

Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę

Karol Friz Wiśniewski pokazał zdjęcie po drastycznej zmianie fryzury. Ogolona głowa nie do końca mu przypadła do gustu. Jak wygląda?

Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Szerzej znany jest pod pseudonimem Friz. Błyskawicznie zyskał popularność, szczególnie wśród młodzieży. Regularnie publikuje w sieci nowe materiały, które generują ogromne zasięgi. To przekłada się również na jego zarobki. Jego konto na Instagramie śledzi 3,5 miliona fanów. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się jego kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 4,5 mln osób.

Friz ma głowę do interesów i nie poprzestał tylko na social mediach i postanowił wkroczyć na rynek spożywczy. Razem z grupą przyjaciół stworzył grupę, którą nazwali Ekipa (niestety grupa niedawno się rozpadła). Pod tą marką pojawiły się w sklepach lody, napoje, a także inne przekąski, które są hitem wśród młodych ludzi. To wielki komercyjny sukces. Zresztą liczni fani Karola wiedzą, że ten, czego nie się nie dotknie, to zamienia się w złoto.

Tym razem jednak jest z siebie średnio zadowolony. Wszystko za sprawą drastycznej zmiany fryzury.

Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę. Jak wygląda?

Karol pokazał na Instagramie efekty drastycznej metamorfozy. D tej pory Friz zadziwiał fantazyjnymi fryzurami. Co jakiś czas zmieniał kolor, ostatnio nosił blond loki. Postanowił jednak zgolić włosy. I szybko tego pożałował, co wyraził w opisie zdjęcia.

Dlaczego ja to zrobiłem XDD – napisał.

Potem na Instastory stwierdził, że niekoniecznie dobrze czuje się w nowym looku, ale optymistycznie dodał, że włosy szybko mu rosą i jego wygląd szybko wróci do normy. Tymczasem metamorfoza idola młodzieży nie przeszła bez echa. Jedni komplementują, inni żartują:

  • Musisz zmienić nazwę na ig na łysoluszek proszę likujecie to może zmieni.
  • Nareszcie normalnie wyglądasz.
  • Dobrze jest mówię ci.
  • No cóż, ale nie jest tak źle, nie przesadzaj.
  • dla mnie lepiej fest.
  • Wyglądasz lepiej jak z tymi kudłami Karolu. Jakbym Cię zobaczył na ulicy to od razu oddałbym ci portfel i kluczyki od auta. Pozdrawiam.
  • I tak lepiej niż z makaronem na głowie – piszą.

To tylko niektóre z komentarzy. A wam jak się podoba zmiana?


Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę

Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę

Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę

Karol Friz Wiśniewski ogolił głowę

Friz

Friz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×