Szukaj

Julia Wieniawa pomaga na Zanzibarze. Wsparła tamtejsze dzieci. Co od niej dostały?

Julia Wieniawa pomaga na Zanzibarze

Julia Wieniawa pomaga na Zanzibarze

Julia Wieniawa nawet podczas błogiego urlopu nie zapomina, o tym, by pomóc najuboższym. Gwiazda i jej chłopak postanowili zrobić niespodziankę dzieciom z Zanzibaru. Co im podarowali?

Julia Wieniawa od kilku dni zasypuje sieć przepięknymi kadrami z wakacji. Młoda gwiazda ma za sobą bardzo intensywny czas. Podczas gdy cały show-biznes narzekał na brak pracy, ona cały czas realizowała kolejne projekty. Występowała w Tańcu z gwiazdami, otworzyła własną firmę kosmetyczną, zadebiutowała w teatrze, została ambasadorką marki Apart, a ostatnio zaskoczyła wszystkich debiutując z linią odzieżową Lemiss. Młoda bizneswoman cały czas brnie do przodu i nie ma zamiaru nawet na chwilę zwalniać tempa. Ostatnio jednak postanowiła zrobić sobie krótką przerwę i naładować baterie.

Najpierw gwiazda wybrała się w Tatry, gdzie przy okazji potwierdziła swój związek z Nikodemem Rozbickim. Już od dawna plotkowało się, że młodzi aktorzy są razem, ale dopiero kilka dni temu oficjalnie zadebiutowali jako para. Prosto z gór postanowili udać się na lotnisko i spędzić kilka dni w nieco gorętszym klimacie. Zakochani wypoczywają na egzotycznej wyspie i chętnie dzielą się kolejnymi, coraz piękniejszymi zdjęciami.

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Wakacje Julii i Nikodema są bardzo szeroko komentowane w mediach. Młodzi zakochani wzbudzili sporo kontrowersji swoją sesją zdjęciową z rozgwiazdami, która nie spodobała się internautom. Jednak to, co dzisiaj udostępniła gwiazda, powinno się jak najbardziej spotkać z ich uznaniem. Pomimo młodego wieku aktorka zawsze stara się zabierać głos w ważnych sprawach i często udziela się w różnego rodzaju akcjach społecznych.

Na wyprawę na Zanzibar również przyjechała dobrze przygotowana. W swoim bagażu przeznaczyła sporo miejsca na ubrania dla najuboższych dzieci.

A tak wygląda prawdziwy Zanzibar. Niewyidealizowany przez hotele i resorty. Te uśmiechnięte dzieciaki dorastają w skrajnym ubóstwie. Im brakuje podstawowych rzeczy do życia, nad którymi my nawet się nie zastanawiamy. Dlatego jadąc tu na wakacje, warto przeznaczyć część walizki na prezenty w postaci ubranek, butów czy nawet zwykłych kredek i zeszytów. Ich ucieszy wszystko. Serio. Dawno nie widziałam ludzi przepełnionych taką wdzięcznością i miłością.

Postanowiła wesprzeć maluchy, dla których była to prawdziwa niespodzianka. Widać, że nie marzą oni o wielkich prezentach, a tak bardzo podstawowych rzeczach. Julka i Nikodem przy okazji urlopu postanowili również pomóc i sprawić im trochę radości. Postawa godna pochwały.

 


Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru (1)

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×