Szukaj

Julia Wieniawa na romantycznych wakacjach wywołała skandal. W miejsce gorących zdjęć pojawiło się oświadczenie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instagramie dodała zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę. Aktorka postanowiła je usunąć. Jak się tłumaczy?

Julia Wieniawa nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. Nie tylko regularnie gości na planach filmowych, ale także podejmuje się nowych projektów. Niedawno dotarła aż do finału Top Model, gdzie zajęła drugie miejsce, ruszyła ze swoimi markami: kosmetyczną i odzieżową.

Wieniawa postanowiła zrobić sobie chwilowe wakacje. Wraz z Nikodem Rozbickim polecieli na słoneczny Zanzibar, o czym informują swoich fanów. Pokazali już m.in. opaleniznę, a także to, jak relaksują się na plaży, popijając mleko kokosowe.

Julia Wieniawa usunęła zdjęcia z Instagrama. Dlaczego?

Julia i Nikodem wybrali się na kajaki. Natrafili na rozgwiazdy i postanowili zrobić sobie zdjęcie. Aktora wrzuciła je do sieci. W komentarzach zaczęło się pojawiać mnóstwo negatywnych wpisów. To sprawiło, że gwiazda usunęła je z profilu, szybko dodała kolejną fotografię. Tym razem pozuje sama, uśmiecha się do obiektywu.

Nie umknęło to uwadze internautów. W komentarzach zaczęli dopytywać o powody, dla których Julia Wieniawa postanowiła usunąć wcześniejsze zdjęcie. Napisała, że zniknęło z jej profilu, bo nie zależało jej, by wdawać się w kłótnie. Nie chciała też zrobić krzywdy rozgwieździe, od lokalnego przewodnika usłyszała, że jest to bezpieczne:

Tak, usunęłam, bo nie chciałam się z nikim kłócić. Szczególnie, że nie jestem specjalistąod wodnych organizmów. Dla mnie w tamtym momencie była ważna informacja, którą dostałam od lokalnego przewodnika, który sam wyjął rozgwiazdę i gdy zapytaliśmy, czy nic im się nie dzieje, odparł, że zupełnie nic i że nie ma problemu, by je na chwile wziąć do ręki. Zawsze staram się być ostrożna w takich kwestiach, szczególnie, że mieliśmy czyste intencje.

Joanna Krupa komentuje zachowanie Julii Wieniawy. Co powiedziała?

Chociaż Wieniawa podkreśla, że nie miała nic złego na myśli, Krupa przestrzega przed tego typu zachowaniami. Mówi, że na osobach publicznych ciąży naprawdę duża odpowiedzialność:

Jak nie wiesz skąd i w jakiej sytuacji są te zwierzęta, jakie to są zwierzęta, czy jak je traktujesz, to człowiek na to popatrzy i powie: o wow, ta gwiazda to robi, to ja też mogę. My jako gwiazdy, czy influencerzy mamy tą odpowiedzialność, żeby pokazać ludziom, co można, a co nie. I jak bronisz zwierzęta, kochasz zwierzęta to wpierw myśl co robisz.

Całość rozmowy można znaleźć tutaj.


Julia Wieniawa dodała nowe zdjęcie

Julia Wieniawa dodała nowe zdjęcie

Julia Wieniawa pozuje z rozgwiazdami

Julia Wieniawa pozuje z rozgwiazdami

Julia Wieniawa pozuje z rozgwiazdami

Julia Wieniawa pozuje z rozgwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×