Szukaj

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Julia Wieniawa dla roli musiała zmienić… To nie żart!

Julia Wieniawa nowa fryzura

Julia Wieniawa zmieniła kolor oczu

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie, na którym ma brązowe oczy. Okazało się, że aktorka na potrzeby nowej roli… musi nosić brązowe soczewki. W takiej odsłonie gwiazda wygląda zupełnie inaczej.

Julia Wieniawa mimo młodego wieku, ma już na koncie sporo sukcesów zawodowych. Aktorka od dawna gra w popularnym serialu TVP – Rodzinka.pl, pojawiła się również na dużym ekranie w hicie Patryka Vegi Kobiety Mafii, w którym zagrała córkę Bogusława Lindy. Julka w międzyczasie została także “twarzą” farby do włosów, jak również ambasadorką butów popularnej sieciówki. To nie wszystkie sukcesy młodej gwiazdy.

Jak się okazuje, Wieniawa już niebawem pojawi się w nowym filmie. Fakt podaje, że będzie to nowy duży kontrowersyjny projekt:

Szykuje się duży projekt. To będzie film. Film na faktach, duża produkcja, kontrowersyjna. Na razie więcej nie mogę powiedzieć. Warto śledzić media społecznościowe Julki. Ona na pewno pierwsza poinformuje, jak tylko dostanie zgodę – zdradziła menadżerka Julki, czyli jej mama.

Szykuje się więc prawdziwa petarda z udziałem młodej gwiazdy. Do tej roli Julia przygotowuje się niezwykle starannie. Wiemy już, że młoda aktorka musiała zmienić swój wygląd – przede wszystkim zmieniła kolor swoich zielonych oczu. W tym celu była dziewczyna Antka Królikowskiego zaczęła nosić brązowe soczewki. Zaskakującym nowym wizerunkiem Wieniawa pochwaliła się na swoim Instagramie:

Brownie – napisała pod zdjęciem.

Fotka młodej aktorki z brązowymi oczami, wywołała ogromne poruszenie wśród jej fanów. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których internauci wyrazili swój zachwyt nad nowym okiem swojej idolki:

  • Tak lepiej
  • Śliczna
  • Dziwnie tak trochę nie poznałam cię prawie
  • Jak Jennifer Grey w Dirty Dancing

A wy co myślicie o brązowych oczach Julii Wieniawy? Zauważyliście różnicę?

Julia Wieniawa pokazała nową miłość: „Już nie mogę dłużej się ukrywać”

Julia Wieniawa wreszcie podała prawdziwy powód swojego rozstania z Antkiem Królikowskim! Wyśpiewała wszystko w cudnej piosence!

Nowy romans Julii Wieniawy ujawniony! Jej partner jest o 15 lat starszy i wszyscy dobrze go znacie


Julia Wieniawa ma brązowe oczy

Julia Wieniawa ma brązowe oczy

50481801_1188165158017791_9118918437063227314_nJulia Wieniawa ma nowego psa

Julia Wieniawa ma nowego psa

Julia Wieniawa ma nowego psa

Julia Wieniawa ma nowego psa

Julia Wieniawa w blondzie

Julia Wieniawa w blondzie

Julia Wieniawa - Sylwester 2018

Julia Wieniawa - Sylwester 2018

Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×