Nowy romans Julii Wieniawy ujawniony! Jej partner jest o 15 lat starszy i wszyscy dobrze go znacie

Julia Wieniawa Baron

Julia Wieniawa Baron

Julia Wieniawa ma romans z Baronem?

Julia Wieniawa kilka tygodni temu rozstała się ze starszym od niej Antkiem Królikowskim. Teraz gwiazdę przyłapano podczas romantycznego spotkania z Baronem – popularnym jurorem Voice Kids i gitarzystą Afromental. Co łączy młodziutką aktorkę ze starszym o 15 lat muzykiem? Czy to on pociesza ją po zakończeniu wieloletniego związku z polskim aktorem?

Julia Wieniawa kilka tygodni temu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, popularnym aktorem Antkiem Królikowskim. Miłość zabiły obowiązki, brak czasu i odmienne priorytety. Wygląda jednak na to, że Julia nie zamierzała długo rozpaczać. Najpierw mówiono, że spotyka się z Nikodemem Rozbickim, później widziano ją z Hubertem Gromadzkim, a teraz została przyłapana z przystojniakiem z Afromental.

Jeśli wierzyć doniesieniom, Julia była na randce z Baronem:

Wieniawa i Baron przyszli do knajpy, która nie cieszy się popularnością. Zajęli miejsce w rogu, wybierając pustą część sali z dużą liczbą wolnych stolików. Zależało im na odrobinie prywatności. Dużo rozmawiali, śmiali się. Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy – wyjawia źródło Pudelka

Jeśli to prawda, to wychodzi na to, że Julia ma bardzo konkretny gust jeśli chodzi o mężczyzn. Baron, podobnie jak Antek, nie tylko jest artystą i osobą publiczną, ale również jest sporo starszy od młodziutkiej aktorki.

Myślicie, że mają romans?

Julia Wieniawa wreszcie podała prawdziwy powód swojego rozstania z Antkiem Królikowskim! Wyśpiewała wszystko w cudnej piosence!

Julia Wieniawa pokazała nową miłość: „Już nie mogę dłużej się ukrywać”

Nikodem Rozbicki pierwszy raz o relacji z Julią Wieniawą! Tylko nam opowiedział, co ich łączy! [WIDEO]


Julia Wieniawa ma nowego psa

Julia Wieniawa ma nowego psa

Julia Wieniawa w wannie- sesja dla VIVA!

Julia Wieniawa w wannie- sesja dla VIVA!

Julia Wieniawa - Sylwester 2018

Julia Wieniawa - Sylwester 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×