Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży! Pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek i przystojnego partnera

Ciąża i partner aktorki Przyjaciółek

Ciąża i partner aktorki Przyjaciółek

Julia Konrowska i Radosław Korczak są parą. Kim jest partner aktorki i ojciec jej dziecka? Jak wygląda?

Julia Konarska, znana z ról w takich produkcjach jak Przyjaciółki, Bodo czy M jak miłość, bardzo długo ukrywała szczegóły swojego życia prywatnego. Publiczność więcej mogła dowiedzieć się o jej dorobki artystycznym, niż o tym, z kim spędza wolne chwile.

Do szóstego miesiąca nikt nie wiedział, że Konarska jest w ciąży. Wiadomość trafiła do mediów dopiero wtedy, kiedy przyszła mama uznała, że chce się nią podzielić ze światem. Podobnie jest z jej partnerem. Dopiero teraz aktorka pokazała ukochanego, z którym niebawem zostaną rodzicami.

Julia Konarska pokazała partnera

Okazuje się, że nawet w dzisiejszych czasach, gdzie właściwie w sekundę można dowiedzieć się wszystkiego o wszystkich, można zachować całkiem sporo prywatności. Teraz jednak przyszedł czas na pełną odsłonę. Aktorka za jednym zamachem pochwaliła się nowym zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem oraz swoim ukochanym.

Ja i mój Ziomo – napisała na Instagramie

Zdjęcie bardzo spodobało fanom, którzy zaczęli podpytywać, kim jest partner Julii Konarskiej. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Kim jest Radosław Korczak?

Przystojny brunet ze zdjęcia to Radosław Korczak, z zawodu II reżyser, który zajmuje się produkcją festiwali muzycznych Jazz Jamboree i Warsaw Jazz Days. Jak informuje FilmWeb, mężczyzna na swoim koncie również rolę w filmie Festyn, który powstał w 2019 roku.

Internauci błyskawicznie oszaleli na widok Julii i jej partnera:

  • Moja ulubiona para.
  • Jaka modeleczka z Radosława.
  • Kocham to zdjęcie – czytamy w komentarzach pod najnowszą publikacją aktorki.

Jako że Julia jest w siódmym miesiące, życzymy młodym rodzicom, żeby wyspali się na zapas. Maluchy potrafią dać nieźle popalić! 🙂


Julia Konarska i Radosław Korczak

Julia Konarska i Radosław Korczak

Julia Konarska w ciąży

Julia Konarska w ciąży

Julia Konarska w ciąży

Julia Konarska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×