Szukaj

Joanna Liszowska zabrała córkę na bajeczne wakacje! Tak gwiazda odpoczywa bez byłego męża milionera

Joanna Liszowska wakacje

Joanna Liszowska wakacje

Joanna Liszowska z córką na egzotycznych wakacjach. Gwiazda opublikowała zdjęcia ze słonecznego kraju, w którym regeneruje siły po niezwykle emocjonującym okresie. Zobacz, jak odpoczywa w luksusowym kurorcie.

Ostatnie miesiące w życiu Joanny Liszowskiej były niezwykle napięte. Do mediów przedostała się informacja o rozwodzie aktorki ze szwedzkim milionerem, Olą Serneke. Para rozstała się w przyjaźni, o czym Liszowska napisała w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym do mediów. Obecnie gwiazda skupia się na pracy na planie serialu Przyjaciółki oraz na promowaniu swojego singla Into U. Jej przygoda z muzyką niekoniecznie ma taki efekt, jak sama by tego chciała.

Zobacz: Liszowska skrytykowana za „Aleję sław”. Komentuje nawet Sośnicka!

Po emocjonującym sezonie, Liszowska spakowała walizki i razem z dziećmi wyleciała na egzotyczne wakacje. Na swoim Instagramie opublikowała serię zdjęć z luksusowego kurortu, w którym ładuje baterie przed kolejnym pracowitym sezonem.

Największą gratką jest fotografia, na której Joanna pozuje z córką. Warto nadmienić, że słynna seksbomba niezwykle rzadko pokazuje zdjęcia dzieci w internecie.

Słońce i miłość…czego chcieć więcej? – napisała Liszowska.

W komentarzach pojawiło się wiele pozdrowień i komplementów od internautów zachwyconych urodą aktorki:

  • Ucałuje ode mnie bubule.
  • Piękne zdjęcie, gdzie jest wszystko- słońce, morze z poszukam fal i wspaniała gorąca miłość matczyno- dziecięca. Miłego wypoczynku.
  • Najpiękniejsze wczasy to te z tymi, których się kocha.
  • I nic więcej nie potrzeba, to prawda.

Joanna swoją wakacyjną opaleniznę będzie mogła zaprezentować podczas ramówkowej imprezy Polsatu, która zaplanowana jest na koniec sierpnia. Z pewnością będzie jedną z największych atrakcji imprezy swojej macierzystej stacji.


Joanna Liszowska z córką na wakacjach

Joanna Liszowska z córką na wakacjach

Joanna Liszowska z córką na wakacjach

Joanna Liszowska z córką na wakacjach

Joanna Liszowska na wakacjach

Joanna Liszowska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×