Joanna Liszowska wydała oświadczenie! Aktorka poinformowała o szczegółach rozwodu!

Joanna Liszowska rozwiodła się

Joanna Liszowska rozwiodła się

Joanna Liszowska już po rozwodzie z Olą Serneke! Kiedy media oczekiwały pierwszej rozprawy sądowej, aktorka ma ją już za sobą! Gwiazda opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym o wszystkim krótko i zwięźle opowiedziała.

Kilka dni temu media obiegła smutna informacja. Jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych aktorek w naszym kraju nie powiodło się w życiu prywatnym. Joanna Liszowska postanowiła bowiem rozwieść się z wieloletnim partnerem Olą Serneke. Kiedy media wyczekiwały pierwszej rozprawy sądowej, gwiazda przechytrzyła wszystkich i poinformowała, że już dawno jest po rozwodzie:

Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu – czytamy na jej Inatgaramie.

Jej decyzję nie upubliczniania całej sytuacji poparła serialowa koleżanka Małgosia Socha:

Brawo Asia! – skomentowała.

Również fanki nie omieszkały pochwalić idolki za jej zachowanie. Nas absolutnie nie dziwi fakt, że gwieździe udało się wszystko ukryć w tajemnicy. Liszowska od zawsze chroniła swojego życia prywatnego. Nie komentowała ani związku, ani niczego, co dotyczyło jej dzieci. W social mediach ciężko nawet trafić na zdjęcia z jej pociechami. Jedynie ostatnio gwiazda zrobiła wyjątek.

Przypomnijmy, Liszowska ma ze szwedzkim milionerem dwie córeczki: Emmę i Stellę. Dla ich dobra, razem z mężczyzną postanowili pozostać w przyjaznych stosunkach:

Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć obu stronom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu, doczepianych włosów i sztucznych rzęs! Odmieniona nie do poznania zaprasza do swojego łóżka!

Zobacz: Joanna Liszowska zmienia się jak kameleon! Właśnie przeszła kolejną wiosenną metamorfozę!

Zobacz: Joanna Liszowska ma głowę do interesów! Właśnie otworzyła biznes, na którym zbije kokosy!


Ślub Joanny Liszowskiej i Oli Serneke

Ślub Joanny Liszowskiej i Oli Serneke

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×