Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się! Czy gwiazda odziedziczy milionowy majątek?

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serenke czekają na zakończenie sprawy rozwodowej. Super Express potwierdził, że małżonkowie rozwodzą się. Czy aktorka odziedziczy fortunę?

O kłopotach w małżeństwie Joanny Liszowskiej i szwedzkiego milionera Oli Serneke trąbiły wszystkie media. Niestety dziś potwierdził się najczarniejszy scenariusz dla ich związku. Serialowa Patrycja z Przyjaciółek wiodła życie niczym hollywoodzka gwiazda. Najdroższe ubrania od światowej sławy projektantów, samochody za kilka milionów złotych i mnóstwo pieniędzy na koncie. Niestety związek na odległość nie przetrwał rozłąki małżonków i para podjęła decyzję o rozwodzie.

Jak donosi Super Express para jest w trakcie rozwodu. Tabloid twierdzi, że informacja została potwierdzona przez pracownika sądu:

Były wcześniejsze termin, nie ma zaplanowanych kolejnych rozprawa. Wyrok w sprawie nie zapadł – czytamy.

Pozew rozwodowy trafił do sądu już w zeszłym roku. Wizje Liszowskiej i Serneke dotyczące wspólnej przyszłości niestety nie są identyczne. Joanna chciałaby kontynuować karierę aktorską, a Ola podjął plany inwestycyjne w Szwecji.

Czy Joanna Liszowska odziedziczy połowę majątku szwedzkiego milionera?

Para przed ślubem podpisała intercyzę. Oznacza to, że gwiazda ekranu nie odziedziczy połowy majątku, a jedynie dostanie jednorazową wypłatę za poniesione straty moralne. Czy to oznacza dla Joanny przesiadkę z Bentleya z maksymalną opcją wyposażenia za prawie milion złotych do standardowego auta średniej klasy?

Ola Serneke będzie też zobowiązany płacić Liszowskiej alimenty na poczet wychowania dzieci. Dodatkowo pociechy Emma i Stella będą miały fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać ich mama, aż ukończą 21 rok życia.

Historia ich wspólnej drogi sięga 2010 roku, kiedy to para powiedziała sobie sakramentalne „tak” po niespełna roku znajomości. Początkowo dystans i związek na odległość nie stanowiły dla nich problemu. Czas wszystko zweryfikował i małżeństwo nie przetrwało tej próby.

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu, doczepianych włosów i sztucznych rzęs! Odmieniona nie do poznania zaprasza do swojego łóżka!

Zobacz: Joanna Liszowska zmienia się jak kameleon! Właśnie przeszła kolejną wiosenną metamorfozę!

Zobacz: Joanna Liszowska ma głowę do interesów! Właśnie otworzyła biznes, na którym zbije kokosy!


Joanna Liszowska i Ola Serneke rozstali się?

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozstali się?

Joanna Liszowska, Ola Serneke

Fotografia: AKPA

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×