Joanna Kurska pokazała syna! Filip skończył właśnie 12 lat. Dlaczego rodzina nie jest jeszcze w USA z Jackiem Kurskim?

Joanna Kurska - urodziny syna

Joanna Kurska - urodziny syna

Joanna Kurska pochwaliła się zdjęciami z 12. urodzin syna. Filip jest bardzo elegancki, ale to jego młodsza siostra kradnie uwagę. Co zrobiła Anna Klara Teodora?

Joanna Kurska jest drugą żoną Jacka Kurskiego. Z zawodu jest dziennikarką, wydawcą i producentką telewizyjną. Joanna i Jacek poznali się w gmachu TVP. Przez kilka lat związana była z publicznym nadawcą, gdzie do 2007 roku współtworzyła między innymi cykl programów Na celowniku. Później odeszła i zaczęła pracę dla stacji Polsat, Radia Eska i radia Super FM.

W 2016 roku powróciła do Telewizji Polskiej, gdzie została wiceszefem Biura Koordynacji Programowej, a później Dyrektorem Programowym. Gdy weszła w związek z Jackiem, zakończyła współpracę z telewizją publiczną. Wzięli najpierw ślub cywilny, a po unieważnieniu małżeństw, kościelny w sanktuarium w Łagiewnikach.

Po tym, jak Kurski przestał być prezesem, na moment wróciła i została wydawcą Pytania na śniadanie.  Nowy prezes stacji Mateusz Matyszkowicz rzekomo chciał jej się pozbyć – tak donosiły media.

W każdym zespole są tarcia i odmienne zdania, ale w tym przypadku wszyscy są zgodni – zwolnienie Kurskiej byłoby błędem — mówili nasi zaniepokojeni informatorzy.

Kurska cieszyła się dużym zaufaniem ze strony swoich współpracowników ze śniadaniówki.

Postarała się o nową scenografię i gości z grona gwiazd, które zawsze podnoszą oglądalność. Kiedyś znane osoby odmawiały występów w TVP albo żądały ogromnych pieniędzy, teraz jest inaczej. Zdarzało się, że niektóre z nich przychodziły właśnie dla Kurskiej. Tak było w przypadku Niny Terentiew, która pojawiła się w specjalnym wydaniu Pytania na śniadanie z okazji 70-lecia TVP. Widzowie odebrali to jako przejaw klasy i porozumienia ponad podziałami. W końcu do TVP przyszła najważniejsza osoba z konkurencyjnego Polsatu – dodał nasz informator.

Redakcja Jastrząb Post ustaliła, że za porozumieniem stron zrezygnowała z pełnienia obowiązków i już wkrótce przeprowadzi się do USA, gdzie będzie wspierać męża w nowej pracy.

Na razie Joanna przebywa w Polsce, a nasz informator zdradza, że rozstanie jest bardzo trudne:

Kurscy bardzo za sobą tęsknią. Codziennie rozmawiają przez wideo komunikator, a Anna Klara Teodora całuje telefon, kiedy widzi tatę – zdradziła nam osoba z otoczenia rodziny.

I dodała:

Joanna tęskni, ale nie ma pretensji, o to, że Jacek skupia się teraz na pracy. Zawsze stała za nim murem, a on to samo robił dla niej. Są naprawdę dobraną i kochającą się parą.

W piątek Kurska podzieliła się zdjęciami z urodzin syna. To rzadkie ujęcia Filipa, a Anna Klara Teodora skradła bratu show.

Joanna Kurska świętuje 12. urodziny syna

Były szef TVP z wcześniejszego związku ma troje dzieci, a Joanna syna. Jacek Kurski po raz pierwszy został ojcem w 1991 roku, kiedy na świat przyszedł jego syn – Zdzisław, po raz ostatni w 2007 roku, kiedy pojawił się Olgierd. Z pierwszą żoną ma także córkę Zuzannę. Joanna z wcześniejszego małżeństwa ma 12-letniego już syna Filipa.

Właśnie z okazji urodzin, pokazała go w social mediach. Oczywiście nie zabrakło także wspólnej pociechy Kurskich, Anny Klary Teodory.

Zdmuchnę bratu świeczki i co mi zrobicie. Kocham – napisała Joanna.

Impreza była niezwykle udana, a źródło Jastrząb Post zdradza, że Filip jest świetnym bratem dla małej Anny:

Jest cierpliwym starszym bratem i świetnie opiekuje się siostrą. Nie obraził się, jak przyłączyła się do zdmuchiwania świeczek.

Pod postem Kurskiej zaroiło się od serdecznych wpisów i życzeń urodzinowych dla Filipa.


Joanna Kurska - 12. urodziny syna

Joanna Kurska - 12. urodziny syna

Joanna Kurska - 12. urodziny syna

Joanna Kurska - 12. urodziny syna

Joanna Kurska - 12. urodziny syna

Joanna Kurska - 12. urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×