Top Model 7: Zamieszanie z WYNIKAMI! Joanna Krupa zaliczyła wpadkę przez błąd producentów! Zobacz, jak to wyglądało od kulis [WIDEO]

Wpadka Joanny Krupy z wynikami Top Model 7

Wpadka Joanny Krupy z wynikami Top Model 7

Joanna Krupa pomyliła wyniki w finale Top Model 7

Wpadki w programach na żywo to coś wręcz bardzo naturalnego. Gwiazdy często przejęzyczają się, muszą walczyć z niesfornymi kreacjami, albo wprowadzają widzów w chwilowy błąd samemu padając ofiarą pomyłek swoich współpracowników. Tak było podczas finału Top Model 7, kiedy to Joanna Krupa najpierw oznajmiła, że z programu odchodzi Anna Markowska, a po chwili konsternacji poinformowała frywolnie, że jednak się pomyliła. Piękna gospodyni show stwierdziła następnie, że ostatecznie do pomyłki nie doszło 🙂

Skąd to całe zamieszanie? Z odpowiedzią przychodzi Red Lipstick Monster, czyli blogerka, która miała okazję oglądać finał Top Model na miejscu. Z jej Instastory możemy dowiedzieć się, że błąd Joanny wynikał z zabawnej pomyłki produkcji. Gdy widzowie na ekranach od razu zobaczymy zdjęcia Huberta i Kasi, Krupie na prompterze wyświetlono fotki Huberta i Ani. Szybko jednak podmieniono je, co wprawiło modelkę w chwilowe zdumienie. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Joanna wykazała się ogromnym profesjonalizmem i błyskawicznie oznajmiła, że wynik odczytała poprawnie. Zamieszanie było jednak na tyle zauważalne, że nie tylko nie przeszło bez echa wśród telewidzów, którzy nie mieli okazji oglądać Top Model w studiu, ale też wśród zebranych gości, którzy osłupieli z wrażenia. Sam Michał Piróg nie krył wielkiego zdziwienia i próbował swoim żartem ratować niezręczną sytuację.

Kto więc wygrał Top Model 7? Zwyciężczynią została Kasia Szklarczyk, która pokonała na mecie przystojnego Huberta Gromadzkiego.

Kasia otrzymała nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, okładkę Glamour i kampanię do internetowego sklepu.

Walka z chorobą, udział w wyborach Miss Polonia i imponujące nagie zdjęcia. Co wiemy o Kasi Szklarczyk, zwyciężczyni „Top Model 7”?

Finaliści „Top Model 7” na okładkach „Glamour”! Tylko jedna z nich trafi do sprzedaży!

Gwiazdy na finale „Top Model 7”: Anja Rubik, Joanna Krupa, Joanna Przetakiewicz, Kasia Sokołowska


Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×