Szukaj

Ania, Hubert czy Kasia? Znamy zwycięzcę „Top Model 7”! Co to był za finał!

Kto wygrał Top Model 7?

Kto wygrał Top Model 7?

Kto wygrał Top Model 7?

Finał Top Model 7 za nami. Decyzją telewidzów program wygrała Kasia Szklarczyk.

26 listopada w Warszawie odbyła się gala finałowa siódmego sezonu najgorętszego polskiego reality show. Top Model 7 wróciło wraz z jesienną ramówką i odzyskało grono wiernych widzów, którzy z wypiekami na twarzach obserwowali zmagania uczestników w kolejnych odcinkach show. Zwycięzca może być jednak tylko jeden.

Do finałowej trójki dostali się faworyci publiczności: Kasia SzklarczykAnna Markowska oraz Hubert Gromadzki, którzy osiągali najlepsze wyniki w sesjach, zadaniach i pokazach, w których przyszło im brać udział podczas trwania programu. Dwie niesamowite piękności i prawdziwy przystojniak – wybór nie mógł być łatwy.

W poprzednich edycjach poziom był równie wysoki co w najnowszej. Patryk Grudowicz, który wygrał Top Model 6 musiał zmierzyć się z Darią Zhaliną oraz Ewą Niespodzianą. Obie modelki robią obecnie ogromną karierę w zawodzie i świetnie radzą sobie na międzynarodowym rynku. Również Karolina Pisarek, która dotarła do finału Top Model 5 robi zawrotną karierę, zarówno w kampaniach reklamowych i na wybiegach, jak również w show-biznesie. Kto ma szansę zostać ich następcą?

Zwycięzcą Top Model 7 została Kasia Szklarczyk. Drugie miejsce przypadło Hubertowi Gromadzkiemu, zaś trzecie Annie Markowskiej.

Walka z chorobą, udział w wyborach Miss Polonia i imponujące nagie zdjęcia. Co wiemy o Kasi Szklarczyk, zwyciężczyni „Top Model 7”?

Nagrody dla zwycięzcy Top Model 7

Gra była warta świeczki. Nagrodą za wygraną w Top model 7 jest kontrakt z międzynarodową agencją modelek i modeli DIVISION oraz 100 tysięcy złotych, a także sesja okładkowa w magazynie Glamour. Na dodatek, zwycięzca weźmie też udział w sesji dla sklepu online z markowymi ubraniami.

Serdecznie gratulujemy!

Kim jest Kasia Szklarczyk?

Kasia Szklarczyk urodziła się w Bukownie, a jej wymiary to 87/64/90 przy wzroście 180 centymetrów. Obecnie mieszka w Warszawie, uczy się na Uczelni Techniczno-Handlowem im. Heleny Chodkowskiej na kierunku architektura wnętrz. Ma dwie siostry, a jej sposobem na smutek i zły nastrój jest sport.

Szklarczyk pasjonuje się plastyką i jest urodzoną artystką. Maluje, rysuje, ręcznie wytwarza piękne ozdoby. W wolnym czasie lubi zajmować się pracą charytatywną – wyprowadza psy ze schroniska na spacery. Jej największym wzorem jest Martyna Wojciechowska, którą uważa za osobę silną, mądrą, wielkoduszną i zdeterminowaną. Jak wyjawiła, podziwia ją za wytrwałość w dążeniu do celu i udowadnianie, że niemożliwe nie istnieje.

W życiu kieruje się jednym, najważniejszym mottem. Jakim?

Impossible is nothing – niemożliwe nie istnieje. – czytamy na stronie Top Model 7

Kasia nie przepada za osobami zarozumiałymi, a w przyszłości chciałaby spróbować swoich sił nie tylko w modelingu, ale również w telewizji. Jej idolkami są Kate Moss i Adriana Lima, oraz boska Alessandra Ambrosio.

Jak myślicie, Kasi uda się powtórzyć sukces swoich wzorów do naśladowania?

Finaliści „Top Model 7” na okładkach „Glamour”! Tylko jedna z nich trafi do sprzedaży!

Gwiazdy na finale „Top Model 7”: Anja Rubik, Joanna Krupa, Joanna Przetakiewicz, Kasia Sokołowska

Koszmar! Gwiazda „Top Model” w ostatniej chwili odwołała swój udział w finale!

Będzie skandal! Zuza z „Top Model” miażdży program! To dlatego nikt nie zrobił kariery! I to mówi zwyciężczyni show? [WIDEO]


Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×