Joanna Krupa oficjalnie o drugiej ciąży. Gwiazda zaskoczyła wyznaniem tuż przed świętami

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa szczerze o macierzyństwie i swoich planach. Chce mieć jeszcze jedno dziecko? Po tej wypowiedzi wszystko staje się jasne.

Joanna Krupa w zeszłym roku dołączyła do grona mam. Wraz z Douglasem Nunesem powitali na świecie Ashę. Dumni rodzice co jakiś dzielą się zdjęciami z domowego zacisza i pokazują, że dziecko rośnie jak na drożdżach.

Tak jak niedawno, gdy modelka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z dziewczynką. Chociaż przed nimi znajduje się sporo zabawek, to jednak uśmiechnięty maluch przyciąga uwagę.

Joanna Krupa o macierzyństwie. Planuje drugie dziecko?

Krupa nie ukrywa, że córka jest spełnieniem jej marzeń. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła kilka ciekawych faktów z życia prywatnego. Ujawniła, do czego przyzwyczaił ją Douglas Nunes:

Na początku spała wspaniale. Trzy tygodnie temu jak byłam na Fashion Week w Grecji przyjechałam, bo mąż był z nią sam. I on ją tak nauczył, że jak ona się przebudzi w nocy, to w ogóle nie pozwala, żeby płakała i ona może iść do nas do łóżka spać. I przez trzy tygodnie wstaje co noc, płacze i wygląda na to, że chce z nami spać. Tak więc nie jestem do końca wyspana. Ale jest kochanym dzieckiem, bardzo mądra, pozytywna dziewczynka. Miłość mojego życia.

Czy Asha doczeka się rodzeństwa? Modelka na ten temat wypowiedziała się w Fakcie. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zaskoczyła swoim wyznaniem. Ujawniła, że bardzo chciałaby ponownie zostać mamą:

Douglas ma trzech braci i dwie siostry i marzy, żeby dać Asi rodzeństwo. Ja też mam siostrę i wiem, jaka to wspaniała sprawa. Dlatego rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny. Bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko – komentuje Joanna Krupa.

Gwiazda Top Model dodaje, że nie jest wiadomo, co wydarzy się w przyszłości. Uważa, że dlatego dobrze byłoby, żeby jej córka nie musiała liczyć jedynie na rodziców:

Nigdy nie wiadomo, co będzie ze mną lub Douglasem. Dlatego fajnie, żeby Asha miała bratnią duszę u boku.

Trzymamy kciuki, by Joanna Krupa zrealizowała te plany.


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Asha z psem

Asha z psem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×