Przykre doniesienia o Jerzym Połomskim. Z legendą estrady dzieje się coś niedobrego

Jerzy Połomski

Jerzy Połomski

Jerzy Połomski odciął się od świata. Nie utrzymuje kontaktu nawet z najbliższymi przyjaciółmi. Tabloidy obiegły bardzo niepokojące wieści.

Jerzy Połomski wylansował wiele przebojów lat 60. i 70., wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. Cała sala śpiewa z nami, Bo z dziewczynami oraz Nie zapomnisz nigdy. Piosenkarz podjął decyzję o zakończeniu kariery. Postanowił zejść ze sceny i udać się na zasłużoną emeryturę. Przeprowadził się do Skolimowa, do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich.

Jak zdradziła menadżerka artysty, Violetta Lewandowska, która od wielu lat z nim współpracuje, przeniósł się tam na własną prośbę:

Jerzy Połomski spisał swoją ostatnią wolę i wydał dyspozycje dotyczące jego majątku i opieki nad nim kilka lat temu notarialnie wyznaczając mnie na swoją pełnomocniczkę i wykonawczynię tej woli. Od wielu lat prowadzę także sprawy finansowe i inne artysty, sprawuję opiekę nad Jerzym, jak również nad jego siostrą Jadwigą (92 l.) – zapewniła w rozmowie z Faktem.

Jerzy Połomski nie utrzymuje kontaktu z przyjaciółmi. Co się dzieje?

Chociaż Jerzy Połomski od pewnego czasu mieszka w Skolimowie, to jak podaje Super Express, odciął się od swoich przyjaciół. Podobno nie życzy sobie żadnych odwiedzin. Nie chciał się spotkać m.in. z Andrzejem Rosiewiczem, który przyjechał do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich:

Chciałem się z Jerzym spotkać. Ktoś poszedł go zapytać, ale on jakoś nie bardzo wyrażał chęć. Albo się gorzej czuł, albo nie wiem co. W każdym razie nie udało nam się spotkać — skomentował w tabloidzie.

Nie jest to jedyny gwiazdor, który ostatnio chciał się skontaktować z Połomskim. Krzysztof Skiba próbował do niego zadzwonić:

W Skolimowie go na pewno nie ma. Na 100%. Bo ja dzwoniłem dosłownie tydzień temu i go nie było. Chyba że macie jakieś lepsze informacje?

Super Express wybrał się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Tabloidowi także nie udało się skontaktować z muzykiem i poprosić go o komentarz w tej sprawie.


Jerzy Połomski

Jerzy Połomski

Jerzy Połomski o peruce. Wywiad 2016. Wikipedia

Jerzy Połomski o peruce. Wywiad 2016. Wikipedia

Jerzy Połomski o peruce. Wywiad 2016

Jerzy Połomski o peruce. Wywiad 2016

Komentarze

 • LadyD pisze:

  Na złość naszej aktualnej wladzy powinien zrobić coming out. Wspanialy artysta.

 • Gość pisze:

  A kto powiedział,że starość to dzieło Boga? Przeciez śmierć, choroby i starość to dzieło Szatana.

 • Maria pisze:

  Oby nie było tak jakże opieka nad Wioletta Willas

 • Gość pisze:

  On jest ubezwłasnowolniony ,nie może nic mówić może go dali do szpitala psychiatrycznego, ratujcie go dobrzy ludzie.Pracownica.

 • Gość pisze:

  Pan Połomski zawsze był samotnikiem. (miał i ma do tego prawo). I człowiekiem inteligentnym, z klasą. Przykre jest to, że niektórzy dawni znajomi (!) z estrady próbują się ponownie przy Nim lansować….. 😥

 • Ola pisze:

  Nie udała się starość Panu Bogu,dobrze jak jest koło nas dobry człowiek do śmierci.

 • Gość pisze:

  Taki lajf swoje przeźył a kto w tym kraju jest normalny tzw bekarcie sb kazdy inaczej zmywak a plus źe na stare lata ma mu jeszcze kto d..pe podcierać źa nadpłacone podatki i to tyle

 • Gość pisze:

  Przecież to starszy człowiek, ma prawie 90 lat i zarówno prawo czuć się źle jak i nie mieć ochoty na rozmowę ze znajomymi z branży, a tym bardziej z dziennikarzami. Udzielił w życiu wystarczającej ilości wywiadów i teraz po prostu może chcieć mieć spokój.
  Nie trzeba zakładać od razu najgorszej wersji tylko życzyć mu zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×