Szukaj

Jennifer Aniston nie wyszło z Bradem Pittem, ale na horyzoncie jest już nowy amant. Tym razem miliarder

Jennifer Aniston plotki

Jennifer Aniston plotki

Jennifer Aniston wiele już razy była łączona ponownie z Bradem Pittem. Swego czasu byli ulubioną parą Ameryki, więc w zasadzie nic dziwnego, że wszyscy chcą ich widzieć razem. Zobaczcie, co tym razem donosi tabloid.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli ulubiona parą Ameryki. Kiedy się rozstali, podobno z winy Angeliny Jolie, cały kraj współczuł gwieździe Przyjaciół. Od czasu do czasu pojawiały się też plotki o ich rzekomym powrocie do siebie. Po rozwodzie aktora, takich doniesień pojawiło się więcej. Niestety parze nie wyszło i podobno Jennifer ruszyła na randki.

Zobacz: Jennifer Aniston ma piękną córkę, którą ukrywała przez lata! Tabloid pokazał zdjęcia nastolatki

Czy Jennifer Aniston znowu randkuje, bo nie udał się związek Bradem Pittem?

Tabloid Star twierdzi, że Jennifer Aniston powróciła na scenę randkową po tym, jak próba pojednania z Bradem Pittem zakończyła się fiaskiem. Rzekomy informator magazynu wyznał:

Przez gorącą minutę wyglądało na to, że Jen znów znajdzie się w ramionach Brada. Ale tak nie było, więc znowu randkuje i szuka prawdziwej miłości.

Anonimowe źródło mówi dalej, że aktorka poprosiła niektórych z jej najbliższych przyjaciół, w tym Courteney Cox i Reese Witherspoon, o pomoc w znalezieniu odpowiedniego mężczyzny.

Powiedziała im, że jest gotowa umawiać się na randki, a one cieszą się na okazję, że mogą pomóc. Obie szukają w swoich wszystkich kontaktach odpowiednich mężczyzn – mówi donosiciel.

Zobacz: Dzieci Brada Pitta poznały Jennifer Aniston! Jak zareagowały na widok największej rywalki Angeliny Jolie?

Jennifer Aniston znowu randkuje. Okładka STAR

Jennifer Aniston znowu randkuje. Okładka STAR

Jakiego mężczyzny szuka Jennifer Aniston?

Źródło mówi, że Aniston szuka mężczyzny, który nie jest w centrum uwagi, dodając:

Nauczyła się od Brada, który jest tak samo sławny jak ona, i od Justina Theroux, że lepiej nie wiązać się z nikim znanym.

Star twierdzi, że Aniston zaczęła flirtować z brytyjskim miliarderem, którego nazwiska nie jest znane. Podobno mężczyzna oszalał na jej punkcie tak bardzo, że codziennie wysyła jej po kilka SMS-ów, bukiety kwiatów i zaproszenia na ekskluzywne kolacje.

Rzecznik gwiazdy Przyjaciół mówi, że to wszystko jest całkowicie zmyślone. Tymczasem sama Aniston powiedziała, że ​​nie lubi umawiać się na randki. Podczas wywiadu w The Howard Stern Show w tym tygodniu, zapytana, czy umawia się z kimś, aktorka odpowiedziała:

Nie teraz – dodając, że jest teraz bardzo, bardzo zajęta pracą. Aktorka podkreśliła dalej: – Po prostu nie lubię być łączona w pary… Nienawidzę tego.

Jeśli chodzi o jej rzekomy powrót do Brada Pitta, to przedstawiciele Aniston i aktora powiedzieli Hollywood Life niezliczoną ilość razy, że nigdy nie było takiego romansu. Chociaż aktor był na 50. urodzinach swojej byłej żony w lutym, nigdy nie byli razem jako para. Interesujące jest również to, że Star powiedział, że próbowali się pogodzić, ale to nie wyszło.

Zobacz: Jennifer Aniston udzieliła wywiadu na jaki czekał cały świat – tak twierdzi tabloid. Co zdradziła?

W naszej galerii możecie obejrzeć poprzednie okładki, z historiami, z których żadna nie okazała się prawdą. Wszystko wskazuje, że najnowszą również należy dołączyć do tej imponującej kolekcji.


Jennifer Aniston znowu randkuje. Okładka STAR

Jennifer Aniston znowu randkuje. Okładka STAR

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają 15-letnią córkę – tak twierdzi New Idea

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają 15-letnią córkę – tak twierdzi New Idea

Brad Pitt i Jennifer Aniston na okładce Woman's Day

Brad Pitt i Jennifer Aniston na okładce Woman's Day

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×