Syn Natalii Kukulskiej rozpoczyna dorosłe życie za granicą! Czy gwiazda jest gotowa na aż taką rewolucję?

Jan Dąbrówka studia

Jan Dąbrówka studia

Jan Dąbrówka jest w trakcie zdawania egzaminów maturalnych, które ponoć idą mu świetnie. Syn Natalii Kukulskiej od października planuje rozpocząć studia za granicą. Na jaki kierunek chce się dostać?

Natalia Kukulska nigdy nie dzieliła się swoim życiem prywatny z mediami. Zawsze zostawiała je za domowymi drzwiami, a karierę budowała na zawodowych sukcesach. W ostatnim czasie jednak bardzo głośno zrobiło się o jej dzieciach. Przyczyniła się do tego trochę sama artystka, która częściej niż kiedyś wrzuca na Instagram rodzinne zdjęcia. Niedawno pokazała córkę Anię, z którą wyleciała do Londynu, by świętować urodziny dziewczynki, a jeszcze wcześniej pochwaliła się, że jej syn skończył szkołę.

Janek był bardzo pilnym uczniem, a liceum ukończył z wyróżnieniem. Dumna mama nie kryła więc zachwytu:

Są takie chwile, kiedy z dumy i wzruszenia oko wilgotnieje. Gdy słyszysz piękne słowa o swoim dziecku od nauczycieli, którzy przez 6 lat przejęli ster i nawigację w życiu tak ważnej dla Ciebie osoby. (…) Jasiek – jesteś królem – napisała na Instagramie.

Zakończona w kwietniu edukacja zwiastowała majowe egzaminy maturalne. Nastolatek kształcił się na profilu humanistycznym, więc niestraszne mu były język polski czy historia. Także z egzaminami z języka angielskiego Janek poradził sobie świetnie. Nic więc dziwnego, że marzą mu się studia w Stanach Zjednoczonych. Ten pomysł nie do końca podoba się jednak Natalii:

Ma do niego zaufanie. Jasiek jest odpowiedzialny, ale wolałaby, żeby byli bliżej siebie i mogli częściej się widywać – zdradza osoba z otoczenia gwiazdy.

Ponoć temat wyjazdu Janka jest obecnie najczęstszym wątkiem na tapecie w domu Kukulskiej. Nie jest tajemnicą, że chłopak chciałby rozwijać swoje muzyczne zdolności. Jest bowiem świetnym perkusistą i chciałby dorównać kiedyś swojemu ojcu, Michałowi Dąbrówce.  Ostatecznie jednak, jak podaje magazyn Na żywo, nastolatek chce się rozwijać w innym kierunku – planuje ponoć pójść na anglistykę. Pomóc w tym mogą mu świetnie napisane matury, za które trzymamy mocno kciuki!

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej w tym roku zdaje maturę! Z jakimi wynikami skończył liceum? Gwiazda komentuje

Zobacz: Natalia Kukulska o występie córki na koncercie pamięci Anny Jantar. Tak widzi jej muzyczną karierę

Zobacz: Natalia Kukulska napisała publiczną wiadomość do Pikeja: “To już nie przelewki”!


Jan Dąbrówka i Natalia Kukulska wyglądają jak rodzeństwo

Jan Dąbrówka i Natalia Kukulska wyglądają jak rodzeństwo

Jan Dąbrówka na imprezie z przyjaciółmi

Jan Dąbrówka na imprezie z przyjaciółmi

Jan Dąbrówka na Instagramie

Jan Dąbrówka na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×