Gwiazda, która urodziła w wieku 60 lat, nagle zniknęła ze świata show-biznesu. Wiemy, jak obecnie wygląda jej życie

Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz przed laty znalazła się na językach całej Polski. Wszystko za sprawą tego, że media obiegła wieść o tym, że 60-letnia gwiazda jest w ciąży. Mimo życiowych perturbacji zaczęła wychodzić na prostą. Ostatnio jednak słuch o niej zaginął. Jak teraz wygląda?

Barbara Sienkiewicz jest aktorką, którą widzowie mogą kojarzyć z takich seriali jak Klan, M jak miłość, Ranczo czy Kryminalni. Role w tych produkcjach nie przyniosły jej jednak dużej popularności. Głośno zrobiło się o niej w 2015 roku po tym, jak media obiegła wieść, że jest w ciąży. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że miała wówczas 60 lat. Krótko po tym jak na świat przyszły bliźnięta, Ania i Piotr, została okrzyknięta najstarszą matką w Polsce.

O sprawie tej zrobiło się głośno, ponieważ gwiazda przez bardzo długi czas zapierała się, jakoby miała skorzystać z metody in vitro. We wszystkich wywiadach podtrzymywała, że do zapłodnienia doszło w sposób naturalny, jednakże nie utrzymuje kontaktów z ojcem dzieci, podobnie, jak one.

Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci – powiedziała w TVN.

Emerytowana gwiazda krótko po tym, jak została mamą, znalazła się w bardzo trudnym położeniu. Miała niską emeryturę, za którą nie była w stanie utrzymać trzyosobowej rodziny. Wówczas z pomocą ruszyli znajomi, a ona zaczęła walczyć o specjalny zasiłek macierzyński. Pieniądze był jej potrzebne m.in. do tego, by rehabilitować syna, który urodził się z wzmożonym napięciem mięśniowym i wadą wzroku.

Jak obecnie wygląda Barbara Sienkiewicz?

Sienkiewicz jeszcze kilka lat temu regularnie udzielała wywiadów, w którym opowiadała o plusach i minusach późnego małżeństwa. W tym czasie twierdziła, że wcześniej nie czuła się psychicznie i biologicznie do tego, by zostać matką. Ciąża jednak była najpiękniejszym czasem w jej życiu.

Aktorka, chcąc zasilić domowy budżet, grywała epizodyczne role w popularnych polskich serialach, jednakże z czasem zrezygnowała i z tego zajęcia. Być może wynikało to z tego, że jej sytuacja życiowa uległa poprawie i mogła w pełni skupić się na opiece nad bliźniakami. Obecnie jej pociechy mają 7 lat i rozwijają się prawidłowo. Ich mama usunęła się w cień i nie opowiada już o tym, jak wygląda jej życie prywatne.

Wiadomo jednak, że na tę chwilę Barbara mieszka z Anią i Piotrem w Warszawie, razem z jej mamą. Nie brakuje jej zmartwień, ponieważ seniorka jest bardzo schorowana, a i jej dzieci nie mają łatwo w życiu, ponieważ ich rówieśnicy żartują z jej wieku.

Ostatnie zdjęcia aktorki pochodzą z sierpnia 2015 roku. Możecie je zobaczyć w poniższym materiale wideo.


Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz

Zdjęcia dzieci Barbary Sienkiewicz, najstarszej matki w Polsce

Bliźniaki Barbary Sienkiewicz zostały ochrzczone

Bliźniaki Barbary Sienkiewicz zostały ochrzczone

Bliźniaki Barbary Sienkiewicz zostały ochrzczone

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×