Izabella Scorupco młodnieje w oczach! Właśnie pokazała swojego młodego kochanka miliardera! Co za ciacho!

Izabella Scorupco partner

Izabella Scorupco ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i kilka krótkich romansów. Od ponad roku gwiazda jest ponownie zakochana. Tym razem jej partnerem jest bogaty Szwed, który dla zmysłowej Polki całkowicie stracił głowę.

Izabella Scorupco jako nieliczna z polskich aktorek spełniła swój amerykański sen o wielkiej karierze za oceanem. Złotą furtką do jej hollywoodzkiej przygody była wspaniała kreacja sprytnej Rosjanki Natalii Fiodorownej Simonowej w filmie o przygodach Jamesa Bonda GoldenEye. Polka brawurowo zagrała dziewczynę agenta 007, w rolę którego wcielił się zabójczo przystojny Pierce Brosnan. W Polsce gwiazda kojarzy się także z postacią Heleny Kurcewiczówny, w którą wcieliła się w adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza Ogniem i mieczem.

Izabella ma za sobą dwa rozwody oraz kilka bolesnych rozstań z kochankami. Piękna aktorka była żoną polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego, z którym ma dorosłą już córkę Julię. W 2003 roku gwiazda wyszła za mąż, za Amerykanina Jeffreya Reymonda, z którym ma syna o imieniu Jakob. Niestety po 12 latach małżeństwa para w 2015 roku zakończyła swój związek. Wówczas Iza przeprowadziła się ze swojej ukochanej Szwecji do Los Angeles, gdzie mieszka wraz z córką do dziś. Obecnie polska gwiazda ma 50 lat, ale nadal wygląda jak 30-letnia zmysłowa dziewczyna Bonda. Okazuje się, że Scorupco młodnieje na skutek wielkiej nowej miłości:

W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej. Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej – powiedziała jakiś czas temu w szwedzkich mediach.

Obecnie już wiadomo, że serce Izabelli skradł przystojny Szwed Karl Rosengren, bogaty przedsiębiorca z branży gier komputerowych. Jego firma to wiodąca platforma pokera online w Chinach. O nowym wybranku Izabelli Scorupco wiadomo także to, że ma córkę z poprzedniego związku ze znaną projektantką Josefine Olsson, która tworzy ubrania dla szwedzkiej rodziny królewskiej. Scorupco już nie ukrywa swojego ukochanego, na jej profilu pojawiła się cudowna fotka, na której para pozuje w romantycznym uścisku. Aktorka za pośrednictwem Instagrama złożyła urodzinowe życzenia dla swojego królewicza:

 Happy Birthday mój kochany Karlusiu – napisała Izabella.

Pod zdjęciem zakochanej pary bardzo szybko pojawiły się miłe komentarze od polskich fanów Izabelli.

  •   Kiedy zagra Pani w jakimś polskim filmie? Fani czekają na Pani powrót!
  • Ale pani jest nadal piękna jak w Bondzie
  • Dla tej Pani to się czas zatrzymał
  • Na zawsze zostaniesz Dziewczyną Bonda
  • Piękna Izabella
  • Do Trzech razy sztuka może z tym ci wyjdzie na całe życie
  • Piękna para

Zobaczcie jak wygląda obecny partner Izabelli Scorupco.

View this post on Instagram

Happy Birthday mój kochany Karlusiu ????

A post shared by IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco) on

Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali swoją 6 rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak wyglądali w tym wspaniałym dniu [GALERIA]

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!

Zobacz: Jessica Mercedes na ślub swojej matki założyła szałowa, cukierkową mini z H&M! Wyglądała jak Kendall Jenner


Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą,

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą,

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×