Szukaj

Izabela Janachowska przed porodem zaszalała u fryzjera! Nowy kolor to nie jedyna zmiana na głowie gwiazdy!

Izabela Janachowska nowa fryzura

Izabela Janachowska zmieniła fryzurę

Izabela Janachowska niedługo zostanie mamą. Chociaż tancerka wiadomość o płci dziecka utrzymuje w tajemnicy, pojawiają się pierwsze spekulacje na ten temat. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Izabela Janachowska przygotowuje się do roli mamy. Nie tylko kompletuje wyprawkę dla maluszka, ale także dba o swój ładny wygląd. Niedawno ekspertka od tematów ślubnych i była gwiazda Tańca z gwiazdami wybrała się do fryzjera i kosmetyczki. Jej wizyta nie przeszła bez echa, a wszystko przez drobny szczegół.

Jak możemy dowiedzieć się z profilu salonu, do którego udała się Izabela, przyszła mama zdecydowała się rozjaśnić włosy i jeszcze bardziej wyeksponować grzywkę. Dzięki odpowiedniej technice zabieg rozjaśniania był bezpieczny dla dziecka, co podkreślili właściciele obiektu:

Rozjaśniliśmy włosy z ekstraktem zabezpieczającym i regenerującym, dodatkowo tonowanie koloru w złoto piaskowych odcieniach. Iza obecnie jest tak promienna, ze żaden inny kolor niż słoneczny blond, nie był nawet brany pod uwagę.

Przyszła mama zafundowała sobie również nowy kolor paznokci. Postawiła na róż, co według części internautów ma sugerować, że Iza urodzi córkę:

Na paznokciach Iza wybrała wymowny róż.

W nowej fryzurze Iza wygląda pięknie. Nam trochę przypomina blogerkę Charlize Mystery, a Wam?

Scena jak z filmu! Izabela Janachowska z cudownie zaokrąglonym brzuszkiem spaceruje po ulicach Paryża

Te nieziemskie suknie przeszły do historii Balu Dziennikarzy! Po prostu istne szaleństwo! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ciężarna Izabela Janachowska szaleje z bogatym mężem w Dubaju! Gwiazda pokazała swój brzuszek! Nie obyło się bez hejtu!


Agnieszka Hyży czy Izabela Janachowska? Która jest większą ekspertką od ślubów?

×