Szukaj

Iwona Pavlović pokazała się w skąpym bikini. Wygląda jakby nic na sobie nie miała

Iwona Pavlović z mężem

Iwona Pavlović z mężem

Iwona Pavlović pochwaliła się kolejnym zdjęciem z gorącego Zanzibaru. Gwiazda wypoczywa na plaży w skąpym bikini. Opalona na heban wygląda zjawiskowo.

Iwona Pavlović jest jedną z największych gwiazd programu Taniec z gwiazdami. Jurorka występuje w uwielbianych przez widzów show od pierwszego odcinka. To właśnie z jej opinią tancerze liczą się najbardziej, a gwiazdy walczące na parkiecie o punkty drżą przed jej oceną. Ona sama swoją karierę w świecie tańca rozpoczęła jeszcze jako nastolatka, występując na turniejach tańca z licznymi sukcesami. Jest wielokrotną mistrzynią kraju w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Całą swoją karierę i zawodowe życie związała z tą dyscypliną.

Gwiazda jest perfekcjonistką w każdym calu, a w swoją pracę wkłada wiele energii i serca. Nie umknie jej żadna pomyłka, nawet ta, którą tancerki chcą skryć pod obszernymi sukniami w tańcach standardowych. Ze względu na to, że już dawno została okrzyknięta najbardziej surową jurorką, zyskała przydomek czarnej mamby.

Tuż po zakończeniu kolejnej edycji programu Iwona Pavlović postanowiła naładować baterie. Spakowała walizki i wyleciała na obcy kontynent.

Iwona Pavlović w skąpym bikini na Zanzibarze

Iwona Pavlović od kilku tygodni raczy swoich fanów pięknymi ujęciami z rajskiej wyspy. Tancerka wybrała bardzo modny ostatnio w polskim show-biznesie kierunek, jakim jest tanzański Zanzibar. Ostatnio wypoczywali tam również: Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim, Natalia Kukulska z rodziną, Marcin Mroczek, a teraz w egzotycznym słońcu opala się też Basia Kurdej-Szatan, która coraz chętniej prezentuje ponętne kształty.

Gwiazdy zachwycają kolejnymi kadrami, ale to Iwona zdecydowała się pokazać nieco więcej ciała. Dodała właśnie zdjęcie prosto z plaży, na którą wybrała się z mężem. Jurorka tanecznego show włożyła bardzo skąpe bikini, które niewiele zakryło. Być może dlatego mąż postanowił ją zasłonić, a fanom pozwolił podziwiać tylko jej smukłe ramiona.

dealne połączenie pracy z odpoczynkiem….przyjemnego z pożytecznym….a nauka tańca i tak dla mnie to wielka przyjemność… Pozdrawiamy gorąco z #zanzibar – napisała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że opalona na heban gwiazda zachwyca jeszcze bardziej. Nawet bez makijażu wygląda pięknie.

Iwona w opisie zdradziła również, że podczas swojego wyjazdu nie tylko wypoczywa, ale też udziela lekcji tańca. W takim klimacie nawet praca wydaje się być przyjemnością.


Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×