Rozpalona Kurdej-Szatan pręży dorodny biust w tropikalnym upale. Ledwo zmieściła go w strój kąpielowy

Barbara Kurdej-Szatna pręży biust

Barbara Kurdej-Szatna pręży biust

Barbara Kurdej-Szatan od tygodnia wypoczywa na słonecznym Zanzibarze. Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami z bajkowych wakacji. Właśnie pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym. Gwiazda zanurzona w basenie dumnie pręży biust. Ona wie, jak podgrzać atmosferę.

Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Wraz z Rafałem Szatanem powitali na świecie synka. Pojawienie się na świecie Henryka wprowadziło do życia gwiazd wiele zmian. Basia zdecydowała się na kilka miesięcy zrezygnować z grania w serialu M jak miłość, by móc w pełni poświęcić się wychowaniu maleństwa.

Kurdej-Szatan w styczniu wraca do pracy, jednak na chwilę przed powrotem na plan zdjęciowy, postanowiła udać się na upragnione wakacje. Wspólnie z mężem i dziećmi wypoczywa na Zanzibarze, gdzie powitała Nowy Rok. Błogi spokój próbują zakłócić jej złośliwi internauci, którzy w każdej publikacji doszukują się sensacji. Gdy miarka się przebrała, gwiazda ostro zareagowała: „Patologiczni, obsesyjni katolicy wymyślają bzdury”.

Barbara Kurdej-Szatan pręży piersi na Zanzibarze

Rok 2020 był dla Barbary dobry, jednak spotkało ją kilka nieprzyjemności. Kilka tygodni temu podczas rozmowy z magazynem Viva! ujawniła, że gdy była w ciąży, zakaziła się koronawirusem:

W ogóle dla wszystkich ten czas był i jest nadal bardzo trudny. A ja w czasie pandemii byłam w ciąży i przechodziłam COVID-19. To było dla mnie ogromnie stresujące. Na szczęście okazało się, że Henio był bezpieczny. Urodził się całkowicie zdrowy. I wstrzeliliśmy się w ten moment, że Rafał mógł przy mnie być podczas porodu – powiedziała.

Aktorka najgorsze ma już za sobą, dlatego też postanowiła wybrać się na zasłużony urlop. Wypoczywając na słonecznym Zanzibarze, ładuje siły przed powrotem do pracy, choć nie ukrywa, że już 1 stycznia dopadło ją potworne zmęczenie:

Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku? Ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie, czy pod palmą, różnie bywa. Ważne, że koszulka Góczi jest !!!

Obserwując konto Basi na Instagramie, można wywnioskować, że kryzys został zażegnany. Gwiazda właśnie opublikowała zdjęcie z kąpieli w basenie. W tle widać kurort, w którym wypoczywa, jednak to nie on jest największą atrakcją fotek, jakie powstały w tropikalnym upale przekraczającym 30 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Aktorka na fotografii pręży ponętny biust w stroju z głębokim dekoltem.

Barbara Kurdej-Szatan powoli zastanawia się nad powrotem do domu, jednak nie ukrywa, że widząc jaka pogoda panuje w Polsce, nie spieszy się jej do Warszawy.

Wracać czy nie wracać? – napisała.

Przy okazji pochwaliła się, że kostium kąpielowy, w który ledwo zmieściła swoje piękne piersi, pochodzi z kolekcji Ewy Chodakowskiej i idealnie spełnia jej oczekiwania. Model Nancy kosztuje 655 złotych, jednak obecnie jest dostępny na przecenie – za 295 zł.

Ewcia, zakochałam się w Twoich kostiumach. Leży pięknie i wykonany jest rewelacyjnie. Całuję i słoneczko wszystkim przesyłam.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym od koleżanek i kolegów po fachu:

  • Maciej Dowbor: O ja pierdziele!
  • Anna Korcz: WOW!!!
  • Tomasz Oświeciński: Ja też zakochałem się w kostiumach @ewachodakowska.
  • Magda Steczkowska: No moja droga. Wyglądasz BOSKO! Powiem Ci, że ja karmiłam ile się dało, bo tzw. „przody” miałam wtedy, jak od chirurga.

Trzeba przyznać, że Kurdej-Szatan wie, jak podgrzać atmosferę.


Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×