Szukaj

To musiało się wydarzyć. Nagrali policję w otwartej restauracji Magdy Gessler. Posypały się mandaty

Magda Gessler - restauracja

Magda Gessler - restauracja

Restauracja Magdy Gessler Schronisko Smaków, tak jak zapowiadano na FB, otworzyła swoje podwoje dla klientów 16 stycznia. Jak się też można było spodziewać, nastąpiła tam interwencja policji i sanepidu.

Restauracja Schronisko Smaków Magda Gessler ogłosiła, że otwiera swoje podwoje dla klientów 16 stycznia, mimo zakazu spowodowanego restrykcjami, wynikającymi z działań, mających na celu zahamowanie pandemii. Na stronie na FB lokalu pojawił się komunikat, zawiadamiający klientów.

OTWIERAMY RESTAURACJĘ – ZAPRASZAMY W SOBOTĘ 16.01 OD GODZINY 12 DO SCHRONISKA SMAKÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ.
Długo debatowaliśmy, ale postanowione… #OTWIERAMY! Nie możemy patrzeć, jak na naszych oczach umiera wszystko, co kochamy. Kolejne obostrzenia rujnują gospodarstwa zarówno mieszkańców Podhala, jak i całej Polski. Niedługo po prostu nie będzie czego ratować! Dołączamy do Veta i jako jedna z największych restauracji na Podhalu dajemy sygnał pozostałym do zrobienia tego samego!
ℹ Będziemy przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa i reguł sanitarnych.
Zapraszamy w sobotę od godziny 12:00. #otwieraMY #działaMY #wspieraMY. Czynne codziennie od 12 do 22 – napisano.

Wydawałoby się, że Magda Gessler wie o działaniach podjętych przez management, ale szybko się okazało, że nie podpisuje się pod decyzją. Wydała oficjalne oświadczenie na ten temat.

Ja jako Magda Gessler dowiedziałam się o tej decyzji od mojego męża z Toronto. Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka, franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie. Jest to jeszcze jedna jego samowola. Wszystkie decyzje biznesowe należą do Pana Zadylaka i to on za nie odpowiada. To jest duża restauracja, ma ponad 300 miejsc siedzących, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne ja się pod tym nie podpisuję!(…) – grzmiała.

Całość argumentacji restauratorki znajdziecie tutaj. Mimo wszystko lokal się otworzył, a jak to się skończyło, można było się spodziewać.

Policja w restauracji Schronisko Smaków Magda Gessler

Do ponownego otwarcia Schronisko Smaków Magda Gessler jednak doszło, tak jak zapowiedziano na FB. Do lokalu przybyli klienci, licząc na ciepły posiłek. Spotkała ich za to jednak kara, czego się można było spodziewać. Do restauracji przybyli policjanci w towarzystwie dwóch urzędniczek sanepidu. Sytuację relacjonowali na żywo dziennikarze Tygodnika Podhalańskiego. Goście otrzymali mandaty, a lokal został skontrolowany. Wszytko możecie obejrzeć niżej na wideo.

Bukowina Tatrzańska otwarcie restauracji Schronisko Smaków

Bukowina Tatrzańska otwarcie restauracji Schronisko SmakówŁukasz Zadylak zdecydował się otworzyć Schronisko Smaków restaurację, która działa w ramach franczyzy z Magdą Gessler. Znana restauratorka w ostatnim oświadczeniu napisała, że mimo kryzysu związanego z pandemią otwarcie restauracji firmowanych przez jej nazwisko pozostawia do decyzji jej właścicieli.

Posted by Tygodnik Podhalański on Saturday, January 16, 2021

Relacje internautów są skrajnie różne. Od tych, które popierają działania policji i grzmią o zagrożeniu koronawirusem, po te, które wspierają restaurację.


Restauracja Magdy Gessler otwiera się dla klientów

Restauracja Magdy Gessler otwiera się dla klientów

Magda Gessler wyszła ze studia DDTVN

Magda Gessler wyszła ze studia DDTVN

Magda Gessler i Bikram w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler i Bikram w Kuchennych rewolucjach

Dodaj komentarz

 • Bozo pisze:

  Czy na pewno jest dla kogo otwierać te knajpy? Nie mam zamiaru iść do lokalu i oglądać się za siebie czy może policja czy ktoś inny będzie mi zadawał pytania kiedy ja chcę w spokoju zjeść

  • Gość pisze:

   Jasne jeszcze ci mandat dadza i bedziesz mial stres na cale zycie ty bezjajeczna pierdolo

 • Ja pisze:

  Sanepid najwieksze talatajstwo Polski. Najbardziej lapowkobiorcza instytucja w Pl.

 • Juzniepolak pisze:

  Strach pomyśleć jak PiS w teleexpresie powie że kupa jest dobra i zdrowa, to poloki beda kupą wysmarowani chodzic po chodnikach dzień w dzień. Bo polak to idiota a do tego zlodziej i bandyta

 • Gość pisze:

  Popieram Górali czas z tym skończyć otwierać. Zachować odstęp dezynfekcja ale dosyć gnębienia ludzi. Bo jak nie to was zlicytują komornicy. Jak na wybory to Pinokio namawiał żeby iść że nie ma wirusa nie musicie się bać i co zrobili po wyborach. Cała Polska się otworzy

 • GośćLiczy się ich kasa bo tylko o tym myślałam ja tak to Pustka w głowie pisze:

  Liczy się ich kasa bo tylko o tym myślałam ja tak to Pustka w głowie

 • Gość pisze:

  No i oby szybko tak „mądrze myślący” wyginęli w tej pseudo epidemii … skoro to taka niebezpieczna choroba!!

 • Gość pisze:

  Byłam w restauracji podczas kontroli policji! Są Państwo nierzetelni i piszą bzdury – żaden klient nie dostał mandatu, a jedynie pouczenie!

 • Gość pisze:

  A gdzie się podziały inne choroby zawały ,rak ,białaczka i mnóstwo innych chorób ludzie cudownie ozdrowieli bo ci mordercy ,złodzieje i oszusci wymyslili sobie psycho wirusa
  Oni kradna co miesiac miliony a zwykły Kowalski klepie biedę albo wogóle nie ma pracy.

 • Gość pisze:

  A ja znam mnóstwo ludzi którzy nie potracili nikogo na covid bo przychodnia lekarska w Przemyślu cały czas otwarta i leczy na covid wszystkich nawet z daleka ludzie przyjeżdżają

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze że otworzyli brawo a milicja zajmuje się pierdolami a sąd i tak odrzuci mandat.Ale po co szukać przestępców i sie męczyć i głowić jak można pójść do restauracji tam nikt nie uciaka ludzie kulturalnie dają się spisać a oni nie muszą sie męczyć bo to nie są zbyt pracowici ludzie.Oby wiecej się otwierało i ludzie ruszli do boju.

  • Gość pisze:

   Dokładnie! Przyjechało tam chyba siedmiu psów! Nie mają kundle co robić? Wypierdalać ścigać prawdziwych przestępców a nie gnębić ludzi którzy chcą normalnie pracować! Psu państwo co miesiąc siano przeleje więc palanteria nie musi się martwić!CHWDP!!!

 • Janek pisze:

  Lokal zamknięty ale franczyzę trza płacić, jednak korzenie pani G dają o sobie znac

  • Gość pisze:

   Psami to wy jesteście wszyscy ile tam się was znalazła nie potraficie się zachować przyzwoicie tylko dla pieniędzy żyjecie z chamstwo am po imieniu obrzydzenie bierze patrzeć na was i wasze komentarze czytać powinni zamknąć i was i z aresztować wszystkich Co złamali zasady cowidowe będę im biła brawo

 • Gość pisze:

  Powinni zostac tylko najsilniejsze organizmy. Tak byloby lepiej dla ludzkosci. Tak dziala ewolucja. Poprzez taka sztuczna ochrone mamy same problemy. Slabe spoleczenstwo, choroby genetyczne, przeludnienie, glod itp… natura glupia nie jest, wczesniej czy pozniej selekcja naturalna jej sie uda

  • Gość pisze:

   Czyli cofamy się do kamienia takim tokiem myślenia, a ja uważam odwrotnie silne społeczeństwo to takie które radzi sobie ze wszystkimi trudnościami !

 • Gość pisze:

  Magda Gessler zdaję się nie cierpi na brak pieniędzy ,a restoratorzy tracą swój dorobek życiowy. Bęďą łatwo do wykupienia np przez tę nację która mówiła wasze ulicę nasze kamienice
  Jestem całym sercem przy przedsiębiorcach
  Polskich Jest to celowe działanie rządu zniszczenie wszystko co Polskie.

 • Gość pisze:

  A gdzie w tedy była Magda jak była policja

 • Zielony ludek pisze:

  Policja, sanepid, sami tak samo robią, na co ta szopka ten wstyd. Rządzony robią co chcą, bidni ludzie na tym tracą. Masakra polska to stan umysłu. Jak dla mnie powiną była z mapy zniknąc.

 • Gość ja pisze:

  pisze – wszystko umiera dookoła, to co lepiej jak umrą ludzie ? egoizm

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z Twoja wypowiedzią. Trafiłaś w punkt.

  • Gość pisze:

   Jevnij się w łeb kobieto!

  • Gość pisze:

   Zgadzam sie. Znam mnostwo ludzi ktorzy potracili dziadkow, ojcow w wyniku covid. Dzisiaj mlodzi mysla tylko o sobie,bo im nic nie bedzie. Tylko to sie liczy.

  • Gość pisze:

   Widać brak jakiejkolwiek wiedzy… zamiast ślepo wierzyć pisowskiej telewizji, może zapoznać się z materiałami medycznymi i wtedy się wypowiadac. Koronawirus, choć bardziej zaraźliwy i powodujący większą śmiertelność wśród osób starszych, nie jest znacznie groźniejszy niż zwykła grypa i jest mniej groźny od wielu innych chorób i zjawisk społecznych. W takim przypadku izolować należy jedynie osoby chore i nie ma potrzeby stosowania radykalnych środków nadzwyczajnych, obejmujących całe społeczeństwo.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×