Ilona Ostrowska dodała sobie 20 lat nową fryzurą! Już nie wygląda jak seksowna Lucy z „Rancza”

Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska to aktorka, która do niedawna stroniła od zbytniej aktywności w mediach społecznościowych. Natomiast po Agencie 3, to się zmieniło. Zobacz, co tym razem wywołało kontrowersje wśród jej fanów!

Ilona Ostrowska zaczęła występować na początku lat 90. Jest aktorką teatralną, serialową i filmową. Trzykrotnie była nominowana do Złotych Kaczek w kategorii Najlepsza aktorka. Ostrowska zdobyła popularność, kiedy zaczęła grać w serialu Ranczo. Wcieliła się w postać Lucy Wilskiej – Amerykanki polskiego pochodzenia. Brawurowo zagrana rola została doceniona nie tylko przez widzów, ale i krytyków.

Kiedy wystąpiła w ostatniej edycji show TVN-u Agent Gwiazdy, nikt nie przypuszczał, że to ona będzie tytułowym agentem! Zwycięzcą został Michał Mikołajczak. Po tym wydarzeniu zwiększyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Wcześniej znana była z tego, że unika ścianek i zbytniego afiszowania się w sieci.

Ostatni na Instagramie podzieliła się zdjęciem w krótkich włosach i w okularach. Od razu posypały się komentarze fanów, nie zabrakło też kontrowersyjnych. Co pisali?

  • Faaaaajna filmowa Pani, Lubię ją!
  • Patrząc na zdjęcia – pierwsze skojarzenie to z filmem 'Body/Ciało' P. Szumowskiej, tam bohaterka też miała podobną stylówkę.
  • Babcia Ilona.
  • Ha Hah. Myślałam, że to Antek Królikowski. Pozdrawiam…
  • Ślicznie, dobrego dnia!

Sama aktorka zapowiada:

Poszukiwania pewnej filmowej Pani trwają :),szczegóły już za momencik już za chwilunię 🙂

Już nie możemy się doczekać, kiedy zdradzi więcej! Tymczasem, sami oceńcie, jak Ilona Ostrowska wygląda w nowej fryzurze.

Zobacz: Lucy z „Rancza” została blondynką! Nowa fryzura Ilony Ostrowskiej wywołała szał na Instagramie!

Zobacz: „Ranczo” wróci szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Ilona Ostrowska tylko nam zdradziła konkretną datę! [WIDEO]

Zobacz: Ilona Ostrowska rozpoczęła już wakacje! Z tej okazji pochwaliła się uroczymi zdjęciami dzieci. Kiedy jej synek tak wyrósł?!


Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska zmieniła fryzurę

Ilona Ostrowska zmieniła fryzurę

Ilona Ostrowska na Balu Dziennikarzy 2019

Ilona Ostrowska na Balu Dziennikarzy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×