Szukaj

Ilona Ostrowska dodała sobie 20 lat nową fryzurą! Już nie wygląda jak seksowna Lucy z „Rancza”

Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska to aktorka, która do niedawna stroniła od zbytniej aktywności w mediach społecznościowych. Natomiast po Agencie 3, to się zmieniło. Zobacz, co tym razem wywołało kontrowersje wśród jej fanów!

Ilona Ostrowska zaczęła występować na początku lat 90. Jest aktorką teatralną, serialową i filmową. Trzykrotnie była nominowana do Złotych Kaczek w kategorii Najlepsza aktorka. Ostrowska zdobyła popularność, kiedy zaczęła grać w serialu Ranczo. Wcieliła się w postać Lucy Wilskiej – Amerykanki polskiego pochodzenia. Brawurowo zagrana rola została doceniona nie tylko przez widzów, ale i krytyków.

Kiedy wystąpiła w ostatniej edycji show TVN-u Agent Gwiazdy, nikt nie przypuszczał, że to ona będzie tytułowym agentem! Zwycięzcą został Michał Mikołajczak. Po tym wydarzeniu zwiększyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Wcześniej znana była z tego, że unika ścianek i zbytniego afiszowania się w sieci.

Ostatni na Instagramie podzieliła się zdjęciem w krótkich włosach i w okularach. Od razu posypały się komentarze fanów, nie zabrakło też kontrowersyjnych. Co pisali?

  • Faaaaajna filmowa Pani, Lubię ją!
  • Patrząc na zdjęcia – pierwsze skojarzenie to z filmem ‚Body/Ciało’ P. Szumowskiej, tam bohaterka też miała podobną stylówkę.
  • Babcia Ilona.
  • Ha Hah. Myślałam, że to Antek Królikowski. Pozdrawiam…
  • Ślicznie, dobrego dnia!

Sama aktorka zapowiada:

Poszukiwania pewnej filmowej Pani trwają :),szczegóły już za momencik już za chwilunię 🙂

Już nie możemy się doczekać, kiedy zdradzi więcej! Tymczasem, sami oceńcie, jak Ilona Ostrowska wygląda w nowej fryzurze.

Zobacz: Lucy z „Rancza” została blondynką! Nowa fryzura Ilony Ostrowskiej wywołała szał na Instagramie!

Zobacz: „Ranczo” wróci szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Ilona Ostrowska tylko nam zdradziła konkretną datę! [WIDEO]

Zobacz: Ilona Ostrowska rozpoczęła już wakacje! Z tej okazji pochwaliła się uroczymi zdjęciami dzieci. Kiedy jej synek tak wyrósł?!


Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska - nowa fryzura

Ilona Ostrowska zmieniła fryzurę

Ilona Ostrowska zmieniła fryzurę

Ilona Ostrowska na Balu Dziennikarzy 2019

Ilona Ostrowska na Balu Dziennikarzy 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×